anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Cmt-sx7 i radio internetowe ?

foger11
Poszukiwacz

Sony Cmt-sx7 i radio internetowe ?

Witam, stałem się szczęśliwym posiadaczem tego sprzętu i potrzebuję porady, nie miałem problemu z aplikacją SongPal w połaczeniu tel i wieży, nie miałem też problemu z połaczeniem wieży z laptopem ale mam teraz problem, chodzi o to że na laptopie słucham muzyki z radia internetowego używając skromnej aplikacji i zrodził się problem bo nie wiem jak tego dokonać ? poszukuje aplikacji która nie tylko prześle muzykę przez wifi ale i będę mógł w ten sposób słuchać swoich ulubionych stacji, oczywiście mówię to o połączeniu bez kabla, żaden player radia a sprawdziłem ich kilka nie ma tej funkcji przesyłu muzyki, jedynie znalazłem to w programie Itunes ale niestety radio tam dają dopiero po wykupieniu abonamentu i tez nie mam pewności czy działa to radio w takiej łączności bezprzewodowej, wiem że muzyczkę można było przesyłać ale jak z radiem? nie mam pojęcia, mimo wszystko zależy mi na darmowej aplikacji bo słucham darmowych rozgłośni więc czemu mam płacić za coś za co nigdy nie płaciłem ? dziwię że SongPal nie posiada takiej funkcji, nawet Media Go nie posiada funkcji radia internetowego, czy to aby nie zbyt poważne upośledzenie całej zabawy ? proszę mi coś doradzić, chcę słuchać nie tylko muzyki z dysku laptopa ale i z radia, co mam zrobić, jak to powiązać ?  proszę o radę, pozdrawiam.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie. Na podanej stronie produktu https://www.sony.pl/electronics/zestawy-muzyczne/cmt-sx7-cmt-sx7b znajdują się propozycje apliakcji audio z których możesz przesyłać muzykę, podcasty i radio. Zakres serwisów muzycznych i ich okres dostępności mogą się różnić w zależności od kraju lub regionu.

 

Foger11, dziękujemy za umieszczenie w naszej społeczności posta z informacją o rozwiązaniu swojego problemu. Na pewno będzie stanowił cenną informację dla naszych użytkowników.

Pozdrawiamy, zespół Sony