anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony xb43

profile.country.PL.title
SNOWSON
Nowicjusz

Sony xb43

Cześć. Mam kilka pytań odnośnie Sony xb43. A mianowicie zastanawiają mnie trzy rzeczy. 

Pierwsza - czy jest możliwość abym kupił używany głośnik z wymieniony częściami na nowe ?

Druga - jeśli kupiłem głośnik Mediamarkt to czy nie powinienem mieć jakiejś naklejki na głośniku informującej o ,, bajerach " tego głośnika ?

I trzecia - w miejscu gdzie łączą się dwie końcówki obudowy głośnika jedna strona lekko odstaje jakby głośnik był otwierany

Z góry dziękuję za odpowiedź 

Chciałbym jeszcze wiedzieć czy takie coś można reklamować 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
lukasz9891
Poszukiwacz

W moim żadna ze stron nie odstawała, a naklejka owszem i jest. Głośnik nowy, kupowany w Sony Centre jak dobrze pamiętam. W sumie brak naklejki też mnie zastanawiał w momencie kiedy oglądałem porównania i testy w filmach na YouTube, bo tam faktycznie niektóre modele Sony SRS-XB43 jej nie miały. Może masz taki właśnie egzemplarz przeznaczony do testów i recenzji, który prawdopodobnie niczym się nie różni od sklepowej wersji oprócz brakiem naklejki. Zapytaj w MM co jest grane. 

profile.country.PL.title
SNOWSON
Nowicjusz

Właśnie jakieś 10 minut temu dzwoniłem do MM i powiedzieli że nie wiedzą o co chodzi ale mogę w ciągu 30 dni od zakupu zwrócić go albo wymienić na taki sam ( co właśnie jutro zrobię ) 

W dodatku wczoraj głośnik naładowałem i może go jakieś dwie godzinki słuchałem na głośności ok 20% i bateria ma już 70 

Coś tu jest nie tak 

Jeszcze prześlę Ci tutaj jak wygląda to łączenie tej obudowy 

IMG_20220116_171517.jpg

profile.country.PL.title
lukasz9891
Poszukiwacz

Myślałem, że chodzi o łączenia w miejscu, gdzie znajduje się pasek ledowy. Tutaj raczej jest w porządku, po prostu tak im się w fabryce udało łączenie. Wiadomo raz wyjdzie tak, a innym razem trochę inaczej oczywiście wszystko musi być w granicach tolerancji. Naklejki też mogli nie przykleić, bo np. zapomnieli albo im zbrakło. No jeśli chodzi o baterię, to nie jest to podawane zbyt precyzyjnie. Czasem sprawdzam stan przyciskiem z tyłu obudowy i komunikat jaki się pojawia to proszę podładować, 30%, 50%, 70% lub pełny coś takiego. Jeszcze się nie zdarzyło, że podawał np. 68%.