anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

STR-DH590 SERWIS POLSKA

profile.country.PL.title
100Lec
Poszukiwacz

STR-DH590 SERWIS POLSKA

Cześć

Nie wiem jak to opisać ale jakoś spróbuje...

 

Po poprzedniej awarii amplitunera Sony uparłem się ,że na sprzęt tej marki już nie padnie.

Awaria poprzedniego amplitunera polegała na braku BT ,wykonałem twardy reset za namową konsultanta technicznego SONY po czym twardy reset się zapętlił , koszt naprawy w serwisie 1240zł .. odpuściłem [sprzęt około pół roku po skończonej gwarancji]

 

Emocje opadły , brak czasu ,żeby poszukać czegoś sensownego a żona z dzieckiem w domu radia słucha codziennie wiec na szybko padło na STR-DH590.

 

Ogólnie sprzęt budżetowy ale póki co nic więcej nam nie potrzeba jest ok.

Jakiś miesiąc temu radio przestało działać , sprzęt na gwarancji wiec wylądował w serwie .

Serwis ładnie naprawił w ciągu 5dni,darmowy kurier ,dobry kontakt z serwisem ogólnie bardzo dobrze.

 

Problem pojawił się gdy po naprawie rozpakowałem sprzęt i okazało się ,że gałka potencjometru głośności na większości krawędzi jest zarysowana , jakby ktoś śrubokrętem lub innym narzędziem dookoła na krawędzi zeskrobał.

W protokole nie ma o tym oczywiście mowy, oryginalne opakowanie nie naruszone.

 

Kto widział ten amplituner to wie że gałka jest z frezowanego plastiku co podnosi walory estetyczne [jeśli nie jest porysowana oczywiście].

 

Zgłosiłem sprawę do serwisu , najpierw info o urlopie technika ,który naprawiał sprzęt - jakby to miało jakieś znaczenie [właściciel kierownik czy kto tam dowodzi czeka na swojego pracownika z decyzja]

Po dwóch tygodniach i przypomnieniu się z tematem serwis oznajmił ,że sprzęt opuścił serwis w nienagannym stanie i na tym się skończyło ze strony serwisu..

 

Zapytałem również o cenę nowej gałki - 60zł z kosztami wysyłki...

 

I teraz nie wiem ,czy SONY na prawdę myśli że chce kogoś oszukać na 60zł lub bierze pod uwagę ,że każdy statystyczny kowalski kto zgłosi taką sprawę chce oszukać i wyłudzić 60zł ?

Jeśli klienta detalicznego taka gałka kosztuje 60zł to ile kosztuje Sony - 25zł? 30zł?

 

Prostu nie wiem co o was myśleć drogie SONY ,a w szczególności o Iudziach na szczeblach ,którzy decydują o takich praktykach i założeniach traktowania ludzi ,którzy już kupili sprzęt który sprzedajecie..

 

 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj, 

Bardzo mi przykro z powodu twoich negatywnych doświadczeń. Skonsultowałam Twoje zgłoszenie z kolegami z działu wsparcia i niestety w tym przypadku nie mamy możliwości interwencji, sprawa musi być bezpośrednio załatwiona z serwisem, w którym była wykonywana naprawa. Poproszono mnie także o przekazanie następującej informacji:

--------------

Dziękujemy za opinie.
Przykro nam z powodu doświadczonych niedogodności.
Wszelkie sugestie ze strony Klientów są brane pod uwagę podczas pracy nad
nowymi rozwiązaniami oraz wprowadzanymi aktualizacjami przez inżynierów Sony.
Pozdrawiamy, Zespół Sony

----------

Dziękuję i pozdrawiam,

Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Cześć,

 

W takim przypadku najlepiej będzie jeśli zgłosisz problem do naszego działu wsparcia technicznego.

Możesz to zrobić przez formularz https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics lub telefonicznie pod numerem: +48 223060694. Przydadzą się również zdjęcia opisywanego uszkodzenia. 

profile.country.PL.title
100Lec
Poszukiwacz

Przepraszam bardzo ,ale po co ?

Zgłosiłem problem i podesłałem zdjęcia uszkodzenia autoryzowanemu serwisowi , mam się z kimś wykłócać za pokrętło które was kosztuje pewnie 30zł [jeśli mnie 60zł] ?