anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WF-1000xm4 samoczynne wyciszanie

profile.country.PL.title
Filar666
Użytkownik

WF-1000xm4 samoczynne wyciszanie

Witam, słuchawki mam od 5dni i już trzy razy zdarzyło mi się że się same wyciszyły. To nie jest tak że volume w aplikacji zostało zmniejszone tylko nagłe wyciszenie. Najpierw w lewej słuchawce sygnał, ustawione mam ANC. i po tym sygnale - słuchawki wyciszają się do minimum. Na początku myślałem że w ogóle przestały działać jednak słychać w oddali cichutko że grają. Myślice że to już sygnał do reklamacji? Ktoś miał podobnie?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Czy masz już aplikację Headphones Connect? Pozwoli ona zaktualizować oprogramowanie słuchawek i skalibrować ich ustawienia. Istnieje również możliwość, że uruchamia się funkcja speak-to-chat? Wycisza ona słuchawki oraz ANC po wykryciu Twojego głosu, możesz ją zablokować w aplikacji.

profile.country.PL.title
Filar666
Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź ale to nie to ;( tzn. być może to jest przyczyną ale ja potrzebuje mieć tą funkcję włączoną :wink: oprócz tego słuchawki włączają się po 5sec - a na mój problem jedyne rozwiązanie jakie znalazłem to wyciągnąć słuchawki włożyć do pudełeczka i po wyciągnięciu już działa