anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Firmware 5.0: NEX 3, NEX 5 i VG10, Firmware 2.0: NEX C3

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Firmware 5.0: NEX 3, NEX 5 i VG10, Firmware 2.0: NEX C3

:c37

Firmware 5.0 NEX-3 (Windows)
Firmware 5.0 NEX-3 (Macintosh)
Firmware 5.0 NEX-5 (Windows)
Firmware 5.0 NEX-5 (Macintosh)
Firmware 2.0 NEX-C3 (Windows)
Firmware 2.0 NEX-C3 (Macintosh)
Firmware 3.0 NEX-VG10E (Windows)
Firmware 3.0 NEX-VG10E (Macintosh)

Najnowszy firmware umożliwia poprawne działanie adaptera LA-EA2.

Pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
39 ODPOW. 39
profile.country.pl_PL.title
krzroo
Początkujący

Witam

Jestem świeżo upieczony właścicielem Sony Nex-5NK. Chciałem sobie zaktualizować oprogramowanie do wersji 5.0. Ściągnąłem program do aktualizacji. W aparacie ustawiłem połączenie USB jako pamięć masowa. Podłączam aparat do komputera, włączam program i chcę przejść dalej. Ale tu mi wyskakuje komunikat że Nie znaleziono aparatu do zaktualizowania. W instrukcji do aktualizacji jest napisane że Uwaga: Ekran LCD aparatu podłączonego do komputera powinien się wyłączyć. Należy przejść do następnego kroku. a mi wyświetlacz wcale nie gaśnie, tylko cały czas wyświetla Tryb USB Pam. Masowa. Co robię źle ? Proszę bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki o pomoc. Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

krzroo napisał(a):

Witam

Jestem świeżo upieczony właścicielem Sony Nex-5NK. Chciałem sobie zaktualizować oprogramowanie do wersji 5.0. Ściągnąłem program do aktualizacji. W aparacie ustawiłem połączenie USB jako pamięć masowa. Podłączam aparat do komputera, włączam program i chcę przejść dalej. Ale tu mi wyskakuje komunikat że Nie znaleziono aparatu do zaktualizowania. W instrukcji do aktualizacji jest napisane że Uwaga: Ekran LCD aparatu podłączonego do komputera powinien się wyłączyć. Należy przejść do następnego kroku. a mi wyświetlacz wcale nie gaśnie, tylko cały czas wyświetla Tryb USB Pam. Masowa. Co robię źle ? Proszę bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki o pomoc. Pozdrawiam


Mam pytanie: a masz możliwość zainstalowania nowego firmware przez inny komputer?

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

A może już masz firmware 5.0?

profile.country.pl_PL.title
krzroo
Początkujący

Mam firmware 1.0. Sprawdzałem w aparacie.

Co do innego komputera to nie sprawdzałem. Ale postaram się dzisiaj sprawdzić czy to coś da.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Niestety mam ten sam problem - Każdorazowo dotyczy on NEX-5N i aktualizacji. Próbowałem na różnych komputerach i zawsze mam ten sam problem. Również z kilkoma innymi modelami próbowałem aktualizować i także pojawiały się problemy...
Na obecną chwilę - nie mam zaktualizowanego NEX'a :(

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Deviant napisał(a):

Niestety mam ten sam problem - Każdorazowo dotyczy on NEX-5N i aktualizacji. Próbowałem na różnych komputerach i zawsze mam ten sam problem. Również z kilkoma innymi modelami próbowałem aktualizować i także pojawiały się problemy...
Na obecną chwilę - nie mam zaktualizowanego NEX'a :(


Jeżeli tak przedstawia się sprawa, to nie pozostaje Wam nic innego jak wysłać aparat do serwisu. Dostałem informację od CSI, że wgrywają nowy firmware. A jeśli aparat jest na gwarancji to jest to usługa bezpłatna :smileythumbsup:
Dane kontaktowe:
C.S.I. Foto i Video
Ul. Żytnia 15
01-015 Warszawa
www.e-csi.pl
e-mail: info@e-csi.pl
tel. 022 3792090

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
mario333-----
Początkujący

Nadal brak możliwości stosowania samowyzwalacza i/lub pilota podczas włączonej funkcji HDR, przez co trzeba wciskać spust migawki ręcznie na aparacie zamontowanym na statywie. Denerwujące.

profile.country.PL.title
Mi.chel
Użytkownik

Deviant napisał(a):

Niestety mam ten sam problem - Każdorazowo dotyczy on NEX-5N i aktualizacji. Próbowałem na różnych komputerach i zawsze mam ten sam problem. Również z kilkoma innymi modelami próbowałem aktualizować i także pojawiały się problemy...
Na obecną chwilę - nie mam zaktualizowanego NEX'a :(

A jesteś całkowicie pewien, że firmware 5.0 dotyczy Nexa 5 N ? :-)

Michał Koziara
profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

W NEX-5 NIGDY nie bedzie dobrego video. Tu nie pomoze ZADNA AKTUALIZACJA ani nawet serwis. Udowodniłem to w sąsiednim temacie.
Radzę zatem odpuscić sobie tryb video w NEX-5 bo będzie to tylko źródlem niekonczacych się frustracji. Jako aparat - NEX-5 jest swietny. Ale na tym jego możliwości się definitywnie kończą. Tryb video jest w nim tym czym jest w telefonie komórkowym - należy go traktować jako bajer dołożony na siłę tylko po to by na pudełku można było domalować złotymi literami FullHD

NEX7 - niewątpliwie bardziej dojrzała konstrukcja jest jednocześnie oferowana w całkowicie oderwanej od rzeczywistości cenie. Osobiscie gdybym miał kupić NEX-7 dla trybu video, wolałbym zostać przy NEX-5, dokupić małpkę np DSC-TX100 z pełnym trybem 1080p i jeszcze zostanie na iPAD'a....

profile.country.pl_PL.title
konrado1973
Poszukiwacz

Ta małpka sporo kosztuje http://allegro.pl/aparat-sony-dsc-tx100vs-srebrny-karta-4gb-statyw-i2182754429.html. Nie widzę aby nagrywała w 1080p tylko i.A po drugie nex5 wykorzystuję do stabilnych ujęć głównie ststyw bez szybkich panoram i obraz jest b ładny.Porównywałem ostatnio nex c3 i widac wyraźnie że nagrywa dużo lepiej.Chciałem go kupic ponieważ potrzebuję jeszcze 3e urządzenie tyle że kurna felek c3 nie oferuje wiecej niż 1280 na 720.Porąbane to wszystko.

PS.Obrazek z nex 5 + szkiełko 135 /2.8 http://www.youtube.com/watch?v=mmwwo3IxY0s
Przełącz w tryb HD.Do komórki podepniesz inne sziełka?To jest kiepski obrazek? Wybacz ale uważam że bardzo dobry jak na aparat którego body kupisz za 900zł + redukcja i szkiełko m42 i mamy max 1100zł.Za tę kasę mamy naprawde dobry sprzęt od którego nie mozna oczekiwać zbyt wiele.