anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pilot RMT-DSLR1

profile.country.pl_PL.title
piechcio1989
Początkujący

Pilot RMT-DSLR1

Witam znalazłem na allegro pilot RMT-DSLR1 za ponad 100 zł. I mam takie następne pytanie czy będzie on pasował do mojej A450 ?? W aukcji było napisane że do wyższych modeli takich jak A700 i A900.

17 ODPOW. 17
profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

no wydaje mi sie ze odleglosc jest istotna bo po ostatnich wakacjach chcial bym byc tez w kilku kadrach wiec,a te timelapsy czy chodzi Ci o zdjecia poklatkowe??

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dar801 napisał(a):

no wydaje mi sie ze odleglosc jest istotna bo po ostatnich wakacjach chcial bym byc tez w kilku kadrach wiec


więc zamiast wężyka, pilot. Obojętnie który, no chyba, że odchodzisz na kilkadziesiąt metrów...ale ja na wakacjach wolałbym mieć zdjęcia z bliższej odległości. Bo mniej ludzi się wciśnie w kadr, bo szybciej dobiegnę do potencjalnego złodzieja :P




dar801 napisał(a):

a te timelapsy czy chodzi Ci o zdjecia poklatkowe??


tak. Są takie piloty, które są bardzo rozbudowane i posiadają wyzwalanie w ustalonych odstępach czasowych. To oczywiście kosztuje ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

a z jakiej odleglosci lapie Twoj RMT-DSLR1??

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Nigdy nie sprawdzałem dokładnej odległości, ale nigdy nie było problemu natury zasięgu, bardziej był problem z baterią, którą trzeba wymieniać :nauseated_face:
A wierz mi, że sporo robię grupówek (praktycznie każdy plener fotoklubowy, czy śląski) :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

spoko wielkie dzieki :c22 :thumbsup: za pomoc jeszcze troche poczytam ale najprawdopodobnie zaopatrze sie tez w RMT-DSLR1

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

dar801 napisał(a):

a z jakiej odleglosci lapie Twoj RMT-DSLR1??


Skuteczny zasięg wynosi mniej więcej 15-20 metrów.

profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

dziekuje za rownie szybka reakcje :thumbsup: taki zasieg w zupelnosci mi wystarczy

oldguest
Początkujący

Jeśli zamierzasz korzystać z MLU to wężyk ma przewagę nad pilotem - z pilota podnoszenie lustra nie wiadomo czemu nie działa :(