anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

RX100 III problem z połączeniem wifi

mare37
Użytkownik

RX100 III problem z połączeniem wifi

Witam. Mam problewm z przesłaniem zdjęć za pomocą wifi. Zainstalowałem najnowszą wersję Play Memories Home i niestety chyba coś popsuli albo jest problem z aparatem. Jest widoczny jako dysk, ale nie chce przesyłać zdjęć zawiesza się na pbm browser. Z drugiego aparatu hx50 idzie bez problemu. Chyba ta nowa wersja PMH jest do bani.

 

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Ja miałem podobne przygody z PMH. Niestety program powodował tak wiele frustracji (wieszał się praktycznie za każdym razem po 3 minutach od uruchomienia), że wyleciał na zawsze z dysku. Problemy zaczęły się od Windows 8 w górę. 

 

Samo przesyłanie przez WiFi trwa dla mnie tak czy siak za długo. Polecam kupić dobry, szybki czytnik na USB 3.0 i zrzut zdjęć na komputer pójdzie gładko i przyjemnie. 

 

Pozdrowienia!

 

mare37
Użytkownik

Dziękuje za odpowiedź. Czytnik usb 3.0 mam. Nie jest problemem przesłanie w ten sposób zdjęć (ale wyjmowanie karty to za duży kłopot bo mam częściowy futerał przekręcany od spodu) lub przewodem. Ale czasami zrobi się parę sztuk zdjęć i najłatwiej przerzucić po wifi. Z rx100m3 ładuje się bardzo długo aczkowliek da się inaczej bo laptop widzi go jako dysk zewnętrzny i można w ten sposób przesłać czego nie można było zrobić w hx50 ale hx50 łaczy się szybko i przesyła przez PMH. W rx100 trwa to chyba z 8 minut aż łaskawie zaskoczy albo i nie :slight_smile: