anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czym obrabiacie filmy z Sony Action Cam ?

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
buddookan
Poszukiwacz

Czym obrabiacie filmy z Sony Action Cam ?

Format: MPEG4-AVC/H.264


Ten dodany do kamerki (PlayMemories) wykrzacza się po pół godzinie filmu. ( pasek nie przesuwa się )

Avidemux nie radzi sobie z wycinaniem małych fragmentów przy dużych plikach.

VirtualDub nie obsługuje tego formatu ( próbowałem różnych wtyczek)

Znacie jeszcze jakiś program ? Najlepiej gdyby można było w nim przeglądać film w sposób skokowy co 5 sekund tak jak w VirtualDub.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Osobiście polecam Sony Vegas. Jest to płatna wersja, ale daje bardzo dużo możliwości. Play Memories jest również fajne i do tego darmowe. Sądzę, że w przypadku plików AVCHD (jakie nagrywa AC), najważniejsza jest wydajność komputera. Są to pliki które wymagają dobrych parametrów i wydajność może mieć bardzo duży wpływ na stabilność komputera / programów. Napisz jaki parametry ma Twój komputer?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Osobiście polecam Sony Vegas. Jest to płatna wersja, ale daje bardzo dużo możliwości. Play Memories jest również fajne i do tego darmowe. Sądzę, że w przypadku plików AVCHD (jakie nagrywa AC), najważniejsza jest wydajność komputera. Są to pliki które wymagają dobrych parametrów i wydajność może mieć bardzo duży wpływ na stabilność komputera / programów. Napisz jaki parametry ma Twój komputer?

Bormac
Poszukiwacz

Jeśli te pliki są za ciężkie do obróbki przez Twój komputer spróbuj je przekonwertować darmowym MPEG Streamclip-em.

IkarFly
Poszukiwacz

Zainwestuj w Sony Vegas ale z jedną z nowszych wersji. Ja tak zrobiłem i problemy i zabawa z innymi programami w moim przypadku się skończyła :slight_smile:

profile.country.PL.title
buddookan
Poszukiwacz

Sony Vegas - nie stac mnie na program za 2 tys. 

Wole wydać 200 zl na Movie Studio Platinum 12.0 (64-bit) który ma wszystko to czego używałem w SV :tongue:

Tagi (1)
IkarFly
Poszukiwacz

Ale nie mam na myśli profesjonalnego Sony Vegas Pro za te 2000zł. Tylko właśnie tą wersje o której piszesz. Pozwala naprawde na wiele. Może mój błąd nie sprecyzowałem dokładnie o którą wersje vegasa mi chodzi.