anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kamera SONY dcr-sr37e - problem z przerywaniem nagrywania

samba_-----
Początkujący

kamera SONY dcr-sr37e - problem z przerywaniem nagrywania

Witam,
bardzo proszę o pomoc. Ostatnio korzystam z kamery podczas rejestracji prób mojego zespołu. Nagrywam, następnie w domu oddzielam dźwięk od obrazu, tnę i tak uzyskuję poszczególne utwory.
Mam jednak spory problem. Ustawiam kamerę w jakimś miejscu (nie na podłodze, żeby uniknąć drgań), włączam nagrywanie i gramy. Jednak kamera... samoczynnie przestaje nagrywać. Nie rozumiem, dlaczego. Bardzo mnie to irytuje, bo nie jestem w stanie zarejestrować niczego od początku do końca. Po prostu przestaje i już, a orientuję się dopiero w domu. Nagrywa np 4 minuty i koniec.
Dodam, że nie jest jakoś ekstremalnie głośno (gramy jazz, a nie death metal), a kamery podczas nagrywania nikt nie dotyka.
Pomóżcie!
K.

3 ODPOW. 3
boston-----
Początkujący

Domyślnie kamera wyłącza się po około 5 minutach, tak by nie marnować baterii. Tak więc jeśli nagrywasz statywem czy z ziemi bądź przegrywasz materiał może się ona wyłączyć. Ma to duży sens, bo może się zdarzyć, że zostawimy kamerę włączoną i po godzinie rozładowana.

Oczywiście można wyłączyć takie domyślne wyłączanie
1.Wybierz home menu (symbol domek)
2. W menu kamery wybierz ustawienia (symbol walizka)
3. Wybierz ustawienia ogólne
4. Wyłącz Auto Wyłączenie

powinno pomóc :)

samba_-----
Początkujący

Zastosuję się do porady, a tymczasem - BARDZO DZIĘKUJĘ!
K.

joszq-----
Początkujący

Pomogło to coś? Jeśli nie to podejrzewam że to może byc przepełnienie bufora. Mam tak samo właśnie gdy biorę kamerkę na koncerty, przy głośniejszych momentach często pokazuje się napis przepełnienie bufora i kamera przestaje nagrywac... Nie wiem jak temu zaradzic, ciągle szukam rozwiązana 😜