anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kamera sony HDR-CX160E

andrev1
Początkujący

kamera sony HDR-CX160E

Pytanie do Fachowców czy z tej kamery można odtwarzać materiał na zwykłym telewizorze nie HD i czy trzeba nagrywać go w formie SD czy pójdzie HD jak przechowywać nagranie jeżeli nie mam jeszcze sprzętu do odtwarzania i czy odtworze to na laptopie Proszę o odpowiedz już niemłodemu człowiekowi Pozdrowienia dla wszystkich :c37

3 ODPOW. 3
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Zacząłbym od stosowania znaków interpunkcyjnych :shock: - łatwiej byłoby zrozumieć stawiane pytania i udzielić poprawnych odpowiedzi.
Spróbujmy:
Tak, możesz odtworzyć materiał nagrany tą kamerą na zwykłym TV, nie musisz tego materiału nagrywać w SD.
Nagrany materiał możesz archiwizować na komputerze. Do zgrywania materiału służy dołączony program PMB. Umożliwia on pewną edycję materiału - przycinanie i łączenie ujęć. Można przy jego pomycy wypalić płyty DVD. Zarówno stosując zapis w formacie AVCHD (do odtworzenia przez odtwarzacz Blue Ray) lub stosując konwersję do SD.

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Myślę, że sadam już prawie wszystko wyjaśnił; od siebie chciałbym dodać jeszcze kilka "patentów":
- obraz z kamery można wyświetlać bezpośrednio na telewizorze, podłączając ją kablem A/V, który znajduje się w zestawie wraz z kamerą (tak nawiasem wydaje mi się, że to najrzadziej używana rzecz z pudełka);
- nagrania najwygodniej przechowywać na twardym dysku w komputerze, załączony program Picture Motion Browser pozwoli nam je uporządkować, natomiast pliki zawierające nagrania (końcówka nazwy .mts bądź .m2ts) odtworzy prawie każdy program;
- jeśli kamera HD, to nagrywać tylko w HD :)
Pozdrawiam.

andrev1
Początkujący

Dziękuje za odpowiedzi na moje pytania wszystkim Pozdrawiam :c4