anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kilka trudnych pytań

Shlaq-----
Początkujący

Kilka trudnych pytań

Witam wszystkich !
Poczytałem trochę forum i widzę, że zgromadzeni są tu zarówno profesjonaliści, jak i doświadczeni amatorzy. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ mam nadzieję, że pomożecie mi w odpowiedzi na kilka pytań.

1) Chcę kupić kamerę i zastanawiam się nad modelami: HDR-FX1, AX200E lub NEX-VG10E.
Wiem, że wybór kamery zależy od jej przeznaczenia, więc króciutko napiszę do czego mi to potrzebne. Najczęściej nagrywam wykłady zarówno w sali wykładowej, jak i takie z wykorzystaniem blue boxa. Nagrywam też relacje z konferencji (duże sale) i seminariów (spotkanie ok. 20 osób). Czasami zdarza mi się nagrywać wywiady w zamkniętych pomieszczeniach. W kamerze bardzo ważną dla mnie sprawą jest możliwość podłączenia bezprzewodowego mikrofonu oraz możliwość dość długiego nagrywania w trybie ciągłym.

2) Gdzie mogę kupić takie kamery ?

Moje drugie pytanie jest może banalne, ale przyznam szczerze, że rozmawiając dziś z kilkoma osobami z różnych centrów SONY usłyszałem, że w zasadzie, to nikt nie ma na stanie takich kamer, a z zamówieniem takowej to jest tyle problemów, że nie warto sobie głowy zawracać. Nie oceniam więc jakości obsługi, ale bardzo zależy mi na informacji gdzie mogę kupić taką kamerę. Nie chciałbym kupować np. przez Allegro, bo to troche za duże pieniądze, a w związku z tym mam pewne obawy.

Z góry dziękuję za pomoc.

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

Przy ograniczonym budżecie bierze się sprzęt w Leasing
Osobiscie nie znam nikogo kto posługując się sprzętem zapisującym w AVCHD (i DolbyDigital) odniósłby biznesowy sukces
Nawet do reporterki weselnej coraz częściej ludzie używają mikroportów i innych rozwiązań pozwalających wybić się technicznie ponad konkurencję - która jest coraz liczniejsza ...a tort do podziału systematycznie się kurczy