anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Action Cam HDR-AS15 - kilka request'ów

profile.country.PL.title
buddookan
Poszukiwacz

Sony Action Cam HDR-AS15 - kilka request'ów

Po pierwsze ciesze sie że w końcu mamy godnego konkurenta dla GoPro. Wybrałem Sony Action Cam zamiast GoPro 3 White . Ale mam kilka uwag:


1) Dlaczego nie ma programu na PC do łaczenia z kamerką ?

2) Dlaczego nie staracie sie zrobić samej w sobie wodoszczelnej kamerki ( dużo kamerek z niższej półki stosuje takie rozwiązania)

3) Dlaczego karte SD da sie włożyć w obie strony ?! W ogóle to największa jak dotąd wada kamerki --- nie zawsze czyta mi kartę SD mimo że jest sprawna na wielu innych urządzeniach. ( nie ma to związku ze stroną w którą wkładam)

4) Mocowań jak dotąd jest zbyt mało - mam nadzieje że to sie zmieni

5) Krztałt nie wiem czy jest dobrym wyborem. Od razu nastawia to kamerkę na montaż z boku głowy. Może to dobra droga a może ślepy zaułek. Zobaczymy.

6) Dlaczego zrezygnowano z głosu w slow motion ?

7) Ceny mocowań są zabójcze. A brak podstawowego mocowania na głowę w zestawie jest nie fer.

😎 Brak kabla zasilającego można jeszcze przeboleć .

9) Mam nadzieje że dzięki konkuręci i rosnącej popularności takich kamerek w końcu ta technologia ruszy z kopyta bo na razie to jak na XXI wiek to słabo z jakością.

10) Czemu w takich kamerkach filmy dzielą sie na części ( w wypadku SONY 35 minut)


Ogólnie gratuluje kamerki bo jest bardzo sympatyczna. Mam nadzieje że będzie sie sprawdzac w przyszłości.


Message was edited by: buddookan


Message was edited by: buddookan

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
buddookan
Poszukiwacz

1) Ok. W zasadzie jest Pley Memories Home do łaczenia przez kabel i o wystarczy bo przez WiFi zgrywanie trwało by wieki.

3) Teraz wycztałem w instrukcji że do kamerki można włożyć microSD lub Mark2 - jaka jest różnica ? Moim zdaniem to złe rozwiązanie bo przez uniwersalność slotu czasem źle ( pod kątem) wkłada sie karta w wyniku czego kamerka jej nie czyta.

4) Szczególnie brakuje mocowania sztywnego na kasku bo to na pasku podskakuje.

6) Słyszałem że SOny chce wydać poprawkę umożliwiająca rejestrowanie głosu w Slow Motion.