anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony hdr FX7E

profile.country.pl_PL.title
zbyniek1987
Początkujący

sony hdr FX7E

Witam

Kupiłem jakiś czas temu kamere sony hdr fx7e. Jednak nie ma ona instrukcji w jezyku Polskim
:( Moze posiada ktos taka instrukcje w jezyku poslkim w pdf moze? Bardzo prosilbym o kontakt. zbigniew.brenk@gmail.com

Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam
Zbyszek

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Witam; w ciągu około 3 dni postaram się dowiedzieć - i napisać Ci - czy jest oficjalna, polskojęzyczna instrukcja do HDR-FX7E do pobrania w pdf. Sony z reguły udostępnia takie instrukcje do wszystkich kamer Handycam na stronie internetowej, więc myślę, że i do Twojego modelu znajdzie się dokumentacja. Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
zbyniek1987
Początkujący

Ok, bardzo dziekuje :) W takim razie czekam na pomoc :) Ja coś znaleźć nie mogę :(

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Witam, udało mi się zdobyć tę instrukcję i niniejszym udostępniam ją publicznie; na Twój e-mail, Zbyszku, też powinien już przyjść poniższy link:

http://www.sendspace.com/file/jxzd32

Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
zbyniek1987
Początkujący

Bardzo ale to bardzo Panu dziekuje :) Jest Pan wspaniały, wiecej takich ludzi powinno tutaj być. Bardzo się cieszę, bo naprawde nawet sklep w którym kupiłem tą kamere nie potrafił załatwić instrukcji w języku Polskim. Naprawdę jestem Panu wdzięczny :)

Pozdrawiam
Zbyszek

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Zawstydzasz mnie :c20 Polecam forum Sony także na przyszłość :) Pozdrawiam.