anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony HVR-HD1000

profile.country.pl_PL.title
Januszek234
Początkujący

Sony HVR-HD1000

Witam.Jestem "nowy" a już potrzebuję pomocy.
Interesuje mnie kamera Sony HVR-HD1000 a niestety nic nie znajduję na jej temat.
Jeżeli ktoś ma dostęp do instrukcji w pdf lub też jakieś opinie na temat tej kamerki to oczekuję kontaktu.Pozdrawiam uzytkowników forum.

28 ODPOW. 28
profile.country.pl_PL.title
sulik-----
Początkujący

Witaj.

Wystarczy troszkę poszukać, zwłaszcza na stronach producenta :)
http://www.sony.pl/biz/view/ShowProduct.action?product=HVR-HD1000E&site=biz_en_PL&pageType=Overview&imageType=Main&category=HDVCamcorders

Pozdrawiam
Sulik

profile.country.pl_PL.title
Januszek234
Początkujący

Dzieki.Dalej jednak poszukuję opini na temat tej kamery,a szczególnie od tych ktorzy już są jej posiadaczami.W dalszym ciagu aktualna pozostaje prośba o instrukcje obsługi w j.polskim (np.w pdf)
Pozdrawiam
Januszek

oldguest
Początkujący

Instrukcja w j. polskim jest dostępna z kamerą która pochodzi z polskiej dystrybucji. Autoryzowany dealer nie może udostępniać instrukcji do sprzętu PRO w wersji elektronicznej.

boston-----
Początkujący

Mam tą kamerę od piątku i jeszcze nie miałem okazji jeszcze jej gruntownie przetestować ( na weekend wypożyczyłem ją koledze).

Chętnie podzielę się opinią na jej temat. Jeśli masz jakieś konkretne pytania o tą kamerę to proszę pytaj.

adam.malysz
Początkujący

Miałem okazję pracować na tym sprzęcie kilka godzin. Moje pierwsze wrażenia jest naprawdę sympatyczna. Swoimi gabarytami sprawia wrażenie profesjonalnego sprzętu. Doskonała do nagrywania imprez typu wesela, czy nawet imprez sportowych. Bardzo łatwa obsługa dobre ułożenie klawiszy funkcyjnych ułatwia pracę operatorowi kamery. Na uwagę zasługuje również akumulator który jest bardzo wytrzymały coś ok. 10 h! dla mnie rewelacja.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ta kamera nie jest technologicznie podobna do XR520? Z tego co czytałem to tak, i przy takich gabarytach bateria wytrzymuje ponad 10h?? W XR520 ten wynik dużo słabszy, jak szukałem jakiś większych baterii, albo gripa to ciężko jest...

adam.malysz
Początkujący

Tzn co masz dokładnie na myśli z tym podobieństwem bo nie za bardzo rozumiem ? Jeżeli chodzi o baterie to Kamera HVR-HD1000E używa standardowych baterii infoLITHIUM serii L, podobnie jak kamery DSR-PD170P, HVR-Z1E, HVR-V1E :D . Z akumulatorem NP-F970, maksymalny czas pracy sięga 10 godzin :shock:

oldguest
Początkujący

Zimny napisał(a):

Ta kamera nie jest technologicznie podobna do XR520?



Nie, analogii można szukać w HDR-HC9

Zimny napisał(a):

i przy takich gabarytach bateria wytrzymuje ponad 10h??



Tak, ale zupełnie inna seria baterii (seria L profesjonalna - dużo większa bateria).

adam.malysz
Początkujący

Faktycznie widzę analogię, ale są argumenty które przemawiają za HVR-HD1000.... choćby profesjonalny wygląd, wspomniana wcześniej bateria. Taka kamera w zupełności wystarczy do filmowania np imprez weselnych. Największym plusem jest cena. NA pewno nie kupiłbym tej kamery do użytku domowego, dlatego nie widzę sensu porównywania tych dwóch kamer.