anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Witam mam pytanie nabyłem kamerę SONY DCR-SR52

karolek44
Początkujący

Witam mam pytanie nabyłem kamerę SONY DCR-SR52

Witam mam pytanie nabyłem kamerę SONY DCR-SR52 obraz w tej kamerze odbiega od kolorów naturalnych np.kolor czerwony podchodzi pod bordowy, zielony jest zielono niebieski.
I tu mam pytanie czy jest jakąś opcja zmienienia w tej kamerze nasycenia koloru tak żeby
był zielony to zielony a czerwony to czerwony i tak dalej. Próbowałem stosować ustawienia
typu lampa ,zachód słońca, pomieszczenia wewnętrzne ,śnieg i tym podobnie zachodziły
zmiany ale ale wierności kolorów nie otrzymałem.Co można zrobić aby pod resetować kolory ? Proszę o poradę.Pozdrawiam.

2 ODPOW. 2
boston-----
Początkujący

karolek44 może wrzucisz jakieś obrazy z filmów, chętnie zobaczę jak to wygląda u Ciebie

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Na czym sprawdzałeś kolory? Nie wiem jak jest w Twojej kamerze, u mnie XR520, wygląda to naturalnie. Może trochę za "zimno", kwestia ustawień, ale nie ma większego problemu z odwzorowaniem kolorów. Na pewno nie robi tego jak kamera za 10tys i wyżej, ale daje sobie radę. Tylko gdy film oglądam na laptopie, kolory są inne. Na stacjonarnym z monitorem lg, też są inne. Na LCD też są inne (najlepiej odwzorowuje barwy). Można powiedzieć, że odcień barw ściśle zależy od monitora i ostawień graficznych na sprzęcie na którym oglądam. Nie mam monitora graficznego, ani nie drukowałem zdjęć, więc nie wiem jak to jest w rzeczywistości.