anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ShoutBox

profile.country.pl_PL.title
zi3000
Początkujący

ShoutBox

13 715 ODPOW. 13 715
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Witam po kolejnym kilkudniowym niebycie...
masakra tyle spraw do ogarnięcia po świętach i jeszcze do pracy się wybrałem wczoraj.

kris napisał(a):

taka mała ciekawostka: http://humorland.wordmess.net/20081025/ ... s-is-like/" target="_blank" target="_blank" target="_blank


to nic takiego, "zwykła" hiperinflacja (po raz pierwszy przydają mi się wiadomości z I roku studiów :D ) tu przynajmniej drukowali nowe banknoty o wyższych nominałach, w Jugosławii w czasach rozpadu gdzie inflacja sięgała 100% dziennie (znaczy jak rano coś kosztowało 1 to wieczorem 2 a następnego ranka już 4) mennica nie nadążała z drukowaniem banknotów i po prostu doklejali kolejne zera do banknotów które już były w obrocie :smileyhappy:
Co do pogody to ja wczoraj wracałem sobie z Chorzowa to tak troszkę sypało, przyjechałem na osiedle (cud - znalazłem miejsce zaraz pod wejściem do klatki) to śniegu nie było w ogóle, teraz wstałem a za oknem dobre 3-4 cm białego :c7
idę na śniadanie i kawkę http://klubkm.pl/forum/images/smilies/hdrink.gif

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witam w zimowy poranek.
Już po kawce. Idę montować akumulator i jazda na miasto! Ciekawe, jak się będzie jeździć, ale o tej porze to już pewnie będzie czarno i nieślisko :)

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Witam w dzień.
Czytam, że do kolegów z południa dotarły pewnie te opady co to u nas w centrum były 2 dni temu (w poniedziałek popadało zdrowo i nawet zostało troszkę śniegu do dzisiejszego dnia).

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

U nas gdyby nie to że w nocy dość dobrze posypało dzisiaj nie byłoby nic, cały dzień temp minimalnie, ale jednak powyżej zera

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

a ja wam powiem,że jazda samochodem bez wycieraczek potrafi być bardzo ekstremalna :rolling_eyes:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

kris napisał(a):

jazda samochodem bez wycieraczek potrafi być bardzo ekstremalna :rolling_eyes:


No tak, bo to śnieg wszędzie i błoto paskudne i potem człowiek tej wykładziny pod nogami nie może doczyścić... Ekstrema jak nic!
http://klubkm.pl/forum/images/smilies/hihi.gif


A poważnie - jak to bez wycieraczek? :c7 Spsuły się?..

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

dzisiaj się o tym przekonałeś na pewno :rolling_eyes:

teraz leje jak z cebra :shock:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

coś się 'połonaczyło' z wajchą :rolling_eyes:
nic nie drgnie. Nawet płyn do spryskiwaczy.
Oczywiście przed sylwestrem można zapomnieć, że się znajdzie wolny szpec......Dopiero po nowym roku, czyli 5 dni 'ekstrim'

chyba, że wcześniej sam dojdę do tego co jest nie tak :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

kris Co to za bolidem poruszasz się? Problem leży w manetce (przełączniku wielofunkcyjnym)? Sprzęt nie wydaje żadnego dźwięku? Sprawdź bezpieczniki. Sprawdź zaciski na pompce. Sprawdź czy aby ramię ma połączenie z silnikiem wycieraczek. Przyczyn może być wiele - zależnie od objawów...

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ruszam i nic. Zero reakcji, nic nie drgnie. Doczytałem, że albo bezpieczniki, albo przełącznik zespolony :rolling_eyes:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer