anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czarno-białe (konwersja BW)

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

Czarno-białe (konwersja BW)

Tak sobie przegladam strone kris'a( www.korzeniec.pl) i jestem pod totalnym wrazeniem jego zdjec, w szczegolnosci tych zachowanych w konwencji B&W.Tam faktycznie biale jest biale a czarne jest czarne :c4 .

I nikt nas nie przekona,ze tak nie jest :D :D

W przypadku moich i wiekszosci zdjec publikowanych w galerii uzytkownikow systemu :c56 zdjecia czarno-biale sa zazwyczaj ...szare.

Gadaj kris know how? :c18

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
tad29-----
Poszukiwacz

Monty napisał(a):

Tak sobie przegladam strone kris'a(www.korzeniec.pl) i jestem pod totalnym wrazeniem jego zdjec, w szczegolnosci tych zachowanych w konwencji B&W.Tam faktycznie biale jest biale a czarne jest czarne :c4 .

I nikt nas nie przekona,ze tak nie jest :D :D

W przypadku moich i wiekszosci zdjec publikowanych w galerii uzytkownikow systemu :c56 zdjecia czarno-biale sa zazwyczaj ...szare.

Gadaj kris know how? :c18



Dzięki temu wpisowi oglądam galerię krisa - dobra robota... :smileythumbsup: Jak uzyskać taką kolorystykę jak tutaj http://www.slubne-zdjecia.eu/galeria/plener/slubne_zdjecia-plener448.htm lub tutaj? w PS?

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Chodzi o delikatny fioletowy zafarb? LR chociażby :c20

profile.country.pl_PL.title
tad29-----
Poszukiwacz

kuraq napisał(a):

Chodzi o delikatny fioletowy zafarb? LR chociażby :c20



może nie do końca trafiłem ze zdjęciem - nie mam teraz dobrego przykładu ale chodzi mi o zdjęcia z żółtym zafarbem - takim bardzo charakterystycznym, jakby stare