anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Galeria zdjęć we flashu

profile.country.pl_PL.title
11008048
Początkujący

Galeria zdjęć we flashu

Witam,Mam do Was ogromna prośbę może akurat ktoś z forumowiczów będzie wiedzieć.
Otóż poszukuję programu do zrobienia prezentacji(galerii) zdjęć we flashu albo jakiejś wtyczki,która mogłabym zainstalować na blogspot.

7 ODPOW. 7
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Z tego co pamiętam Lightroom potrafi zrobić web galerię, we flashu też :c20

profile.country.pl_PL.title
11008048
Początkujący

Ooo he he nawet nie pomyslałam o LR he he a jakis inny program ktos zna?
I mam jeszcze jedno pytanie bawiłam sie adobe flash i zrobiłam według tego tutaj tutka http://www.youtube.com/watch?v=5yjvBDgB0NA i mam dylemat czy zdjecia ktore uzylam powedrowaly na www nie znam sie na html i tych sprawach

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Niusia napisał(a):

Ooo he he nawet nie pomyslałam o LR he he a jakis inny program ktos zna?


jeżeli masz Mac'a to iWeb.....
a z innych to sam Flash, ale tam to trzeba znać podstawy użytkowania tego programu, osobiście innych nie znam


uważam żeby zamiast flash'a użyć jakieś już zrobionej galerii jQuery i tylko podpiąć zdjęcia

profile.country.pl_PL.title
11008048
Początkujący

A znasz jakies stronki zeby podpiac zdjecia?Mi chodzi zeby bylo tak jak ona ma tutaj drozdaimmagine.blogspot.com (nie wiem czy mozna linki umieszczać jezeli nie to prosze admina o usuniecie)


I mam jeszcze drugie pytanie bawiłam sie adobe flash i zrobiłam według tego tutaj tutka http://www.youtube.com/watch?v=5yjvBDgB0NA" target="_blank i mam dylemat czy zdjecia ktore uzylam powedrowaly na www nie znam sie na html i tych sprawach
Edit:A czy może mi ktos pomoc w umieszczeniu galerii na blogu/stronie jak mam zrobione w LR galerie po zapisaniu ma folder z roznymi kodami.

profile.country.pl_PL.title
11008048
Początkujący

No i klapa pokazu z LR nie d asię umiescic na blogspot :(:(:(Może ktos ma inny pomysł?? bardzo miz alezy na tym.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Blogspot jest dobry tylko na start. Potem i tak ludzie przechodzą na wordpress'a.
Jeżeli już w ogóle da się wstawić flasha na tym portalu, to zapewne musisz gdzieś zamieścić na serwerze tę animację. Czyli potrzebny będzie serwer FTP, tam wrzucasz plik *.swf, a na blogspocie wstawiasz kod:


____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
11008048
Początkujący

kriswielkie dzieki za pomoc ja jestem zielona w tych sprawach :D ucze sie powoli ale zanim sie wprawie w to wszystko to hp ho ile minie czasu

I mam jeszcze jedno pytanie bawiłam sie wczoraj adobe flash i zrobiłam według tego tutaj tutka http://www.youtube.com/watch?v=5yjvBDgB0NA i mam dylemat czy zdjecia ktore uzylam powedrowaly na gdzies na www?? nie znam sie na html i tych sprawach.