anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak zrobić takie zdjęcie .

4140-----
Nowicjusz

Jak zrobić takie zdjęcie .

Witam
Mam do was pytanie ;d
Jak zrobić takie zdjęcie w photoshop'ie ?
Proszę o porady . Dodam że mam Photshop'a CS 5 .

11 ODPOW. 11
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Ale, że o co kaman? Że koleś dwa razy na zdjęciu?

4140-----
Nowicjusz

Tak o to kaman . Wiem że robi się kilka zdjęć na tych samych ustawieniach . ale nie wiem jak później połączyć je w ps żeby on był kilak razy na focie .

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

ale nie wiem jak później połączyć je w ps żeby on był kilak razy na focie .


Zastanawia mnie zawsze zasadność inwestowania w Photoshopa przy całkowitej nieznajomości choćby jego podstaw.

Wystarczy utworzyć nową warstwę, skopiować drugie zdjęcie do tej nowej warstwy, a potem np. Gumką wymazać trochę tego nałożonego zdjęcia tak, żeby postać z pierwszego była widoczna. Gumki warto używać przy kryciu 50% żeby było widać gdzie wymazać. Potem przywracamy krycie na 100%, spłaszczamy obrazek i voila.

4140-----
Nowicjusz

Pan też kiedyś nie znał wszystkiego w ps . Nie od razu piramidy powstały. Każdy kiedyś tego nie wiedział . A ja nie wiem i próbuję się dowiedzieć, żeby na przyszłość nie pytać znów . Może ktoś kiedyś będzie tego potrzebował i tez mu pomogę . A tak poza tym dziękuje za pomoc Panu :)

koniu_88
Początkujący

Pan też kiedyś nie znał wszystkiego w ps . Nie od razu piramidy powstały. Każdy kiedyś tego nie wiedział . A ja nie wiem i próbuję się dowiedzieć, żeby na przyszłość nie pytać znów . Może ktoś kiedyś będzie tego potrzebował i tez mu pomogę . A tak poza tym dziękuje za pomoc Panu :)



http://lmgtfy.com/?q=tutorial+photoshop+same+person
http://lmgtfy.com/?q=tutorial+photoshop+same+person&l=1



A Pan Lajam, niech się zastanowi nad swoim postępowaniem :smileymrgreen:

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Polecam książkę:Matt Kloskowski-WARSTWY.
Kolory pierwszego planu uzyskano w trybie LAB, z zastosowaniem funkcji "Zastosuj obraz" i "Obliczenia"

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

photomusic napisał(a):


Kolory pierwszego planu uzyskano w trybie LAB, z zastosowaniem funkcji "Zastosuj obraz" i "Obliczenia"


Hmmm - jaki jest sens tej wypowiedzi w kontekście tematu?

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Pierwszy plan powstał w wyniku użycia trzech warstw ,obrobionych w trybie LAB.
Świstak pytał jak osiągnąć taki efekt.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

photomusic napisał(a):

Polecam książkę:Matt Kloskowski-WARSTWY.
Kolory pierwszego planu uzyskano w trybie LAB, z zastosowaniem funkcji "Zastosuj obraz" i "Obliczenia"


photomusic napisał(a):

Pierwszy plan powstał w wyniku użycia trzech warstw ,obrobionych w trybie LAB.
Świstak pytał jak osiągnąć taki efekt.


Zdecydowanie nie pojąłeś sedna sprawy, ponieważ świstakowi nie chodziło o kolory, jakieś tryby LAB i inne bajery, a o połączenie dwóch postaci, na jednym zdjęciu. Sam autor to napisał, ale odkopując takie archeo warto przeczytać cały wątek:
...nie wiem jak później połączyć je w ps żeby on był kilak razy na focie .

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer