anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

lampy i tła do mini studia

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

lampy i tła do mini studia

Witam

Od pewnego czasu chę sobie zrobić male domowe fotostudio, ale im wiecej czytam tym bardziej jestem zakręcony, gdyż jedni chwala lampy inni softboxy czy parasolki. mi w głównej mierze chodzi z racji, że nie mam miejsca o przenośne "zwijane" studio czyli tło, jakąś lampe najlepiej chyba softbox tylko jaka moc jakie rozmiary, czy trzeba by jakiś kontrujący ile ich wogole trzeba.

34 ODPOW. 34
profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

ok dzięki bardzo mi to pomogło, szczególnie SZFENDAK mi pomógł, wiadomo, że jak się czegoś nie ma a to tu, to tam co innego piszą, każdy ma swoje zdanie i opinie na temat lamp, softboxów czy innych takich, chodziło mi o poradę od czego zacząć, a jak się już zacznie to powolutku się coś usłyszy coś doczyta i dokupi coś lepszego, jak juz wiele osób zauważyło zadaję dużo pytań, ale w dwóch kwestiach odnośnie oświetlenia małego studyjka (bo nie studia) i fajnych szkieł, w tym roku juz się wykosztowałem an A77, więc nie zaszaleje jeszcze z jakimiś super lampami czy szkłami, ale od czegoś chciałbym zacząć, więc to, że to tu to tam poruszę jakiś temat to nie po to by robić bałagan, czy spamować, tylko po to by zuyskac odpowiedz od jak najwięszej liczby użytkowników danego szkła, czy lamp i dokonać najlepszego możliwego na dana chwile wyboru

jeszcze raz dzieki za doradzenie teraz tylko pozostaje mi wybrać odpowiednie atatywy parasolki i lampy i do dzieła ( ze szkalmi jeszcze się troszke wacham, więc jeszcze chwilke pozostane BARBARZYŃCĄ

profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

SZFENDAK

Pisałeś, żeby parasolki miały 100 do 120, a jeśli odbijająca ma 50 a biała 73 albo 84 bądż 94, z czego ten sprzedawca poleca dwie pierwsze, to czy coś przez to trace, czy takie sie nadadzą

profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

Szfendak

mogę liczyć na Twoją podpowiedz, gdyż po niedzieli finalizuję ten zakup

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Małej średnicy parasolka odbijająca będzie zbyt mocno skupiała światło w punkcie dlatego wspomniałem o średnicy 100-120cm bo światło odbite w takim parasolu będzie bardziej miękkie

Takich parasoli o średnicy 94, 102, 110 cm na znanym portalu aukcyjnym jest zatrzęsienie.

profile.country.pl_PL.title
fotoandreq
Poszukiwacz

a za 590 pln opłaca mi sie kupić parasolki 94 białe 2 sztuki, czarne ze srebrną podszewką odbijająca dwie, nadajnik i dwa odbiorniki, i dwa statywy do wysokości 260 cm, sprzedający mówi że z zestawem odbiorników i parasolek wysokość zwiękasza sie o 50 cm, i czy do tycz czarnych o średnicy 50 cm mozna bedzie dokupić większe parasolki czy nie będą za małe, bo jesli tak to nie będzie problemu