anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z ustawieniami

profile.country.pl_PL.title
11008048
Początkujący

problem z ustawieniami

Witam,
Mam mały problem poprzestawiałam sobie ustawienia w programie adobe bridge i poszukuje osoby co ma Photoshopa CS 3 wersje polską w celu sprawdzenia kilku ustawień.
Będe bardzo wdzięczna za pomoc.

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

CS3 to stosunkowo popularna wersja, więc nie sądzę abyś miała problem z uzyskaniem odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące modułu Br. Dodam tylko, że moim zdaniem jest to jak na razie najlepsza odsłona tego programu.
CS4 to już nowy interfejs, lecz był nieco chaotyczny.CS5 jest już lepiej dopracowany, choć siatki przekształceń działają gorzej niż w CS3.No i CS6-kiedy go zobaczyłem, poczułem się, jakbym dostał w mordę…Toż to Elements, najbardziej skomplikowany, porąbany i bezużyteczny program, jaki kiedykolwiek dane mi było testować. Na szczęście to tylko tak wyglądało na pierwszy rzut oka, bo po dwóch tygodniach upodobniłem interfejs CS6 na tyle, że łudząco przypominał ten z CS5.Niestety, chyba jednak lepiej poczekać na CS7,bo w CS6 niema nic, co mogłoby skłonić użytkownika CS5 do przejścia na nowszą wersję, poza tym o ile do CS5 jest dołączona płyta z funkcjami i filtrami znanymi z CS3 i CS4, które zostały z CS5 usunięte a które można ponownie doinstalować, to w CS6 już takiej możliwości niema. A szkoda gdyż wiele funkcji i filtrów zniknęło z nowej wersji Ps.

profile.country.pl_PL.title
11008048
Początkujący

No mi głównie chodzi o zrzuty ustawien z Br jezeli ktoś będzie na tyle uprzejmy :)
No ja miałam Traila wersji CS5 i w zyciu nie zamieniłabym CS3 na CS5 :D

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Proponuję byś po prostu napisała co wg Ciebie nie działa, co jest nie tak. Bo same zrzuty mogą Ci nic nie dać, bo po to są różne ustawienia, by każdy miał wg własnych potrzeb pewne funkcje włączone, wyłączone, wybrane ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Niusia napisał(a):

No ja miałam Traila wersji CS5 i w zyciu nie zamieniłabym CS3 na CS5 :D


Ja bym w życiu nie wrócił do CS3. Wydajność CS3 w stosunku do CS5 jest dramatyczna (brak wsparcia dla 64 bitów).

A co w tym Bridge zrobiłaś, że potrzebujesz zrzutów ustawień?

profile.country.pl_PL.title
11008048
Początkujący

Dokładnie chodzi mi o zakładke preferencje w Br bede bardzo bardzo wdzieczna za pomoc.
Zrzuty mi troszke pomoga. :)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Może zróbmy inaczej. Wstaw swoje ustawienia i napisz co wg Ciebie jest nie tak. Tam jest więcej niż 1 zakładka. Poza tym każdy może mieć swoje ustawienia więc to może być mylące jeśli coś próbujesz rozwiązać...

profile.country.pl_PL.title
11008048
Początkujący

http://screenshooter.net/9841954/djfjama" target="_blank
http://screenshooter.net/9841954/jkcwrfo" target="_blank
tutaj nie wiem czy ma tak byc?
mam po przestawiane w "skojarzenia typu plików" i nie wime jak co ma byc :(
szukam własnie w google coś ale juz widze,że mam cos nie tak z jednym.

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

napisałem raz, napisał Lajam raz....napiszę więc i drugi raz :D
W czym jest problem?
Bo aktualnie sytuację można opisać tak: przychodzi osoba do lekarza i prosi tego lekarza o pokazanie swojej karty chorób. Lekarz pyta: "Po co?", osoba odpowiada: "bo nie wiem, czy u mnie jest dobrze, więc chcę zobaczyć, jak to u pana doktora wygląda". Lekarz pyta: "no, ale czy coś panu dolega?". Osoba odpowiada: "nie wiem, proszę mi pokazać swoją kartę chorób" :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
11008048
Początkujący

Dodałam zrzuty i chodzi mi czy te ustawienia co sa na zrzutach sa dobrze ustawione czy mam cos zle o to mi chodzi.