anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dodał ten temat do Ja też

profile.country.pl_PL.title
OLO_XX_
Początkujący

Nagranie po raz drugi na kasetach kamerą HVR-HD 1000E

Mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim problemem nagrania po raz drugi na tych samych kasetach.

Otóż po pierwszym nagraniu na kasetach SONY MiniDV excellence przez tą kamerę wszystko jest w jak najlepszym porządku problem pojawia się gdy przychodzi nagrać ponownie na tą kasetę.
Problem to chwilowe zatrzymanie obrazu i dzwięku ok 1 sek przy odtwarzaniu.
Wydawać by się mogło że to jest praktycznie w tym samym czasie kiedy w poprzednim nagraniu było cięcie - taśma w tym miejscu jest idealna więc nie ma co czepiać się nośnika że został uszkodzony przez kamerę podczas cięcia.
Zrobiłem testy na nowo rozpakowanej kasecie ( cięcie co 20sek. oraz co 2 cięcie wyłączanie kamery w czasie 2 min i ponownie nagrałem na to materiał i ot zdziwko :o jest idealnie poprostu tak jak ma być ( i teraz nie wiem czy to wina kamery czy kaset)
Całe szczęście w nieszczęściu że ten popsuty materiał filmowy to wesele w rodzinie nagrane ot tak dla siebie a nie na zlecenie - jedyne co było dobre z całości to pierwsza kaseta bo była nówka z opakowania - reszta to coś się wybierze.

Doradźcie jak sprawdzić po której stronie leży wina ( kamery czy nośnika ) bo tak jak pisałem w teście na nowej kasecie ( prosto z folii ) nic nie wyszło a podczas nagrania na tych samych kasetach ( czyli raz nagranych ) LIPA :x
Dla przypomnienia dodam że wszystkie nośniki to SONY Mini DV excellence

Kto dodał ten temat do Ja też