anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bezpłatne prezentacje

profile.country.pl_PL.title
ravstaff
Początkujący

Bezpłatne prezentacje

BEiKS roadshow 2011 - VI edycja

Firma BEiKS zaprasza na kolejną, szóstą już edycję BEiKS Roadshow - cyklu otwartych, bezpłatnych prezentacji, podczas których zostanie przedstawiony profesjonalny sprzęt filmowy i fotograficzny, jak i filmowanie kamerami i aparatami z dużą klatką.

VI BEiKS Road Show - Program prezentacji:

9.30 - 10.00 - Rejestracja
10.00 -10.30 - Nowości z oferty BEiKS – BEiKS
10.30 - 11.10 - Przetworniki wielko-formatowe na przykładzie kamer Sony – Sony Europe Limited
a. NEX-VG20 – technologia APSC
b. NEX-FS100, PMW-F3 – technologia super 35 mm
11.10 - 11.30 Nowości w ofercie kamer 3D Sony – Sony Europe Limited
a. Kamery AVCHD HDR-TD10ES, HXR-NX3D1E
b. Kamera PMW-TD300
11.30 - 12.15 – Prezentacja nowych kamer Panasonic AVCCAM oraz P2HD – Panasonic Marketing Europe
12.15 - 13.00 – Profesjonalne rozwiązania firmy Canon w zakresie foto i wideo . Nowe produkty - Canon Polska
13.00 - 13.20 - Przerwa kawowa
13.20 - 13.40 – Nowości produktowe firmy GrassValley - BEiKS
13.40 - 14.15 – Szybkość i niezawodność – nowe funkcje programu do montażu wideo Edius 6 – BEiKS
14.15 - 15.15 - Warsztaty z Sony – Sony Europe Limited
15.15 - 15.30 – Losowanie nagród
15.30 - 17.00 - Warsztaty , Indywidualne konsultacje , Pokaz sprzętu
Impreza skierowana jest przede wszystkim do osób z branży film-wideo-foto, agencji filmowych i reklamowych, filmowców i producentów kina niezależnego, operatorów, fotografów oraz innych osób pracujących bądź pasjonujących się tą branżą.

Podczas BEiKS Roadshow do dyspozycji uczestników będą dwie sale. Jedna sala przeznaczona na część edukacyjno-szkoleniową (prezentacje), a druga na pokaz sprzętu.

W części edukacyjno-szkoleniowej zostaną przedstawione tajniki sprzętu do produkcji filmowej 3D jak i produkcji filmów za pomocą kamer z wymienną optyką.

BEiKS Roadshow 2011 w tym roku odbędzie się w następujących miastach:

3.11 – Kraśnik
7.11 – Gdańsk
8.11 – Toruń
9.11 – Łódź
10.11 – Warszawa
14.11 – Kraków
15.11 – Katowice
16.11 – Wrocław
17.11 – Poznań
18.11 – Kalisz

W każdym z miast wśród uczestników zostaną rozlosowany atrakcyjne nagrody.

Ilość miejsc jest ograniczona, więc zapraszamy do rejestracji elektronicznej poprzez formularz dostępny na tej stronie.
http://www.beiks.pl

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Fajnie, że dużo czasu będzie poświęconego ofercie Sony, jestem szczególnie zainteresowany nowym NEX-VG20EH i warsztatami. Osobiście wybieram się - jako pasjonat ;) - na spotkanie do Kraśnika. Nie omieszkam podzielić się wrażeniami.

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Fajnie, że dużo czasu będzie poświęconego ofercie Sony, jestem szczególnie zainteresowany nowym NEX-VG20EH i warsztatami. Osobiście wybieram się - jako pasjonat ;) - na spotkanie do Kraśnika. Nie omieszkam podzielić się wrażeniami.



To podziel się od razu. Ja, jak czas i praca pozwoli zapisałem się na spotkanie w Warszawie ale gdyby mi się nie udało to może jeszcze w Poznaniu się załapię (ale Ty będziesz pierwszy więc Twoje wrażenia z chęcią przeczytam :c20 ).

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

No i jestem już po wizycie w Kraśniku; mogę więc mniej więcej zdradzić, jak wyglądała impreza - była to już 6. edycja BEIKS Roadshow, ja byłem na niej pierwszy raz.

Imprezę bez dwóch zdań zdominowało Sony. Firma dała o sobie znać już przy wejściu - każdy uczestnik dostał kilka zwyczajowych gadżetów z logo na dobry początek :)

http://img444.imageshack.us/img444/2568/salav.jpg

Później było jeszcze ciekawiej. Na dużej sali konferencyjnej na uczestników czekało kilka prezentacji. Motywami przewodnimi tegorocznych wykładów Sony były:
- możliwości kamer o dużych przetwornikach i wymiennych obiektywach;
- prezentacja technologii i kamer 3D - od znanego już Handycam-a HDR-TD10E, poprzez profesjonalną, kompaktową HXR-NX3D1E, aż po naramienną kamerę PMW-TD300

http://img217.imageshack.us/img217/7647/sonyprez.jpg

P. Jarosław Kolc, ekspert Sony, opowiada o udoskonaleniach poczynionych w nowym NEX-VG20EH. Właśnie ta kamera oraz model NEX-FS100 posłużyły za przykład przy omawianiu korzyści, jakie dają duże przetworniki (16-megapikselowy APS-C w NEX-VG20 oraz 3-megapikselowy Super 35 mm w NEX-FS100) i system wymiennych obiektywów z mocowaniem E. W późniejszej części dnia zaprezentowano film z przykładowymi nagraniami z obu kamer, w którym zademonstrowano:
- możliwość uzyskania efektownej, małej głębi ostrości;
- niski poziom szumów, wysoką czułość dużych przetworników w słabym świetle;
- nieograniczony potencjał użycia rozmaitych obiektywów, w tym fotograficznych, poprzez przejściówki z systemu E na wiele innych mocowań;
- funkcję Quick&Slow Motion w kamerze NEX-FS100, umożliwiającą nagrywanie w przyspieszonym i zwolnionym tempie.

http://img855.imageshack.us/img855/4144/showroom.jpg

Na uczestników czekał także showroom, w którym udostępniono różne modele kamer, rozmaitej maści osprzęt wideo (lampy, statywy, promptery) oraz systemy do montażu.

http://img507.imageshack.us/img507/6759/sonyv.jpg

Fragment oferty Sony zaprezentowanej na Roadshow: aparat NEX, kamera NEX-VG20EH, HDR-TD10E, telewizor 3D. Na statywach czekało także kilka profesjonalnych kamer, między innymi HXR-NX3D1E, HXR-MC2000 czy robiąca oszałamiające wrażenie ("Jak to się włącza!?") kamera z linii XDCAM EX PMW-320K.

http://img827.imageshack.us/img827/8891/nex20.jpg

Jedna z gwiazd imprezy, kamera NEX-VG20EH w konfiguracji z ekranem podglądowym Sony.

Dzień na BEIKS Roadshow zapamiętam jako pełen wrażeń. Wrażeń tych dostarczały oczywiście głównie ciekawe prezentacje i możliwość wypróbowania profesjonalnego sprzętu, ale także pyszny poczęstunek, popołudniowe losowanie nagród oraz nastrojowe miejsce, w którym zorganizowano imprezę (bliskie sąsiedztwo Fabryki Łożysk Tłocznych Kraśnik S.A. :smileyhappy:). Z miłą chęcią wybiorę się tam za rok i mam nadzieję, że ci, przed którymi dopiero kolejne spotkania w całej Polsce, dzięki mojej relacji z równie miłą chęcią wybiorą się na najbliższe im Roadshow.

profile.country.PL.title
_Antek
Nowicjusz

Heh, wygląda w miarę zachęcająco, ale to jest namawianie do złego! Mam zajęcia w tym czasie:P Żeby chociaż pokaz w Poznaniu był w piątek,a nie w czwartek. Zobaczymy :]

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

No i ja byłem i właśnie wróciłem z Beiks Road Show 2011.
Podobnie jak oneGabryś byłem na tej imprezie pierwszy raz.
Były prezentacje i możliwość sprawdzenia sprzętu w działaniu. Kilka kamer 3D (chyba 4), kilkanaście jak nie kilkadziesiąt kamer począwszy od prostych kamer do kamer broadcastowych, aparaty fotograficzne filmujące, miksery, monitory, statywy, krany, stedicamy, inne systemy stabilizujące kamery, oświetlenie, stacje montażowe i mini studio do kluczowania (greenbox). Ogólnie bardzo fajna impreza, pozwalająca poznać sprzęt, dla mnie, średnio zorientowanego w ofercie filmowej pozwoliła wykonać zadanie wyboru mobilnego studia telewizyjnego za niewielkie pieniądze (być może znalazłbym jeszcze jakieś inne oferty gdybym dłużej szukał i jeździł po firmach ale i tak miałem duży wybór).
Chciałem również bardzo gorąco podziękować kolegom z Sony za bardzo fajne przyjęcie mnie na stanowisku - Jarkowi Kolcowi i Piotrkowi Parviemu. Super było spotkać się z Wami.

Anuladiablica
Początkujący

Czy w tym roku lub w przyszłości jest lub będzie coś takiego jeszcze planowane?