anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Prosba do administratora

profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Prosba do administratora

Czy mozna prosic administratora forum o wylaczenie opcji przyciemniania strony podczas np pisania, przechodzenia miedzy stronami, itp?
Widok taki jak na zalaczonych zdjeciach jest zniechecajacy.

Jesli mozna, to prosze to wylaczyc. Dziekuje.

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Buzz, hmm przyznam, że nie bardzo wiem, o czym piszesz... Taki efekt (przyciemnienie tła) występuje jedynie w momencie przeglądania zdjęć przy pomocy Lightboxa - funkcja bardzo przydatna - tło pod zdjęciem nie rozprasza. W żadnym innym momencie przeglądania forum, pisania postów i wykonywaniu innych czynności na forum ten efekt nie występuje. Może to jest problem z przeglądarką?

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Jeśli się nie mylę, to Gucio pisał o podobnym problemie na win 7 i IE 9.

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

8-) Mam analogiczny problem.Uzywam IE 9.Podobno w Firefox jest bezinwazyjnie.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

win7 64 bity i ie9, w takiej konfiguracji Gucio miał problem...microsoft znowu coś pewnie namieszał i dlatego są problemy :c9

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Znalazłem gdzieś na dysku IE 9 i u mnie jest identycznie Windows 7 64bit :-( tyle że dla mnie to nie problem bo nie używam IE a na FF czy Operze problem nie występuje :-)

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Czyli reasumując: problem występuje wyłącznie dla W7@64b + IE9.
W pozostałych przypadkach - FF, Opera, Chrome, itd, problem nie występuje (na W7@64b również - sprawdzałem.
Ergo - wina leży po stronie MS - IE9 nieprawidłowo czyta, coś, gdzie żadna inn aprzeglądarka problemu nie widzi...
:c18 Chyba administracyjnie, na forum, tego nie załatwimy :c63

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Tak, tak! To windows 7, 64 bit + IE9.

Dziekuje Ci Microsoft! 😕

profile.country.PL.title
.Enzo.
Poszukiwacz

A w Windowsach 32bit problem nie występuje? Może odpalcie przeglądarkę w trybie 32bity i spróbujcie? Najłatwiej chyba zmienić przeglądarkę 😜 Nie znam się za bardzo na programowaniu i tym podobnych rzeczach ale pewnie jest jakaś łatka naprawiająca to albo inny sposób. W guglach gdzieś pewnie piszą (ale co wpisać w guglacza aby wyskoczyło rozwiązanie problemu to nie wiem :( )

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Wg tego co piszecie problemem jest sposób w jaki IE interpretuje kod strony. Autor tej tutaj mógłby dodać specjalnie dla IE fragment kodu powstrzymujący przeglądarkę przed niepożądanym działaniem. Dla kogoś kto wie co robi nie jest to kłopotem. Sam "popełniłem" już klika stron ale z takim przypadkiem nie miałem do czynienia i póki co nie znam sposobu na jego rozwiązanie. No ale są mądrzejsi... ;-)