anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY A7RM3 pliki ARW

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
ryswyka
Poszukiwacz

SONY A7RM3 pliki ARW

Witam, niedawno kupiłem Sony A7RM3, i nigdzie nie mogę uzyskać informacji o tym czy zapis plików ARW jeśli wybiorę skompresowany to czy w tym konkretnym modelu jest to kompresja stratna czy bezstratna. Proszę o informacje, albo link gdzie to jest wyraźnie napisane

Tagi (2)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj ryswyka,

Zapytaliśmy, ale dział wsparcia niestety nie posiadał informacji o tym, czy skompresowanie plików ARW w tym modelu jest stratne czy bezstratne.

Przykro mi, że nie możemy w tym przypadku pomóc.

Pozdrawiam, Agnieszka_J

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Cześć, zapytałam wsparcie techniczne o pomoc. Dam znać jak pojawi się odpowiedź.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj ryswyka,

Zapytaliśmy, ale dział wsparcia niestety nie posiadał informacji o tym, czy skompresowanie plików ARW w tym modelu jest stratne czy bezstratne.

Przykro mi, że nie możemy w tym przypadku pomóc.

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, jakaś nieznaczna utrata jakości występuje, ale jest tak mała, wręcz pomijanie mała, że nie masz co się tym przejmować. A najlepiej sam przetestuj i oceń.

Polecam film na youtube — https://youtu.be/euVGDd3S9U8.

This week I take a look at the sony RAW compressed and uncompressed files from the A7iii and try and work out what the difference is between the two. Is it worth saving huge files or can you get away with using the compressed raw files in your sony a7iii. Downloadable raw files: ...