anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WH-1000XM3, 49xg8096

profile.country.PL.title
krjakub1832
Poszukiwacz

WH-1000XM3, 49xg8096

Czy wh-1000xm3 dadzą się podłączyć do PS5 przez bluetooth? 

49xg8096 podczas oglądania sama się włącza ipla, da się to rozwiązać? Bez deinstalacji ipli :wink: 

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

na tym forum nie zajmujemy się produktami PlayStation. W razie pytań skontaktuj się z: https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/#!/

Aby połączyć słuchawki bezprzewodowe z innym urządzeniem, musi ono obsługiwać np. standard A2DP.

 

W kwestii nieprawidłowego działania aplikacji IPLA, sugeruję odinstalowanie jej, a następnie ponowne zainstalowanie na TV.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Czy problem z właczaniem ipla zniknał?

 

U mnie pojawił się taki problem na KD-55XH9096 po ostanim upgrade. Już 2x w ciągu ostatnich 10 dni z niewiadomego powodu telewizor włączył aplikacje ipla podczas oglądania filmu (raz z dekodera a drugi raz z netflixa).

profile.country.PL.title
krjakub1832
Poszukiwacz

Nie, nie zniknął, odinstalowanie nic nie dało, co jakiś czas odpala iplę i tyle 😕 

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Otworzyłem na ten problem osobny watek:

https://community.sony.pl/t5/android-tv/kd-55xh9096-przelacza-sie-samoistnie-na-aplikacje-ipla/td-p/...

 

Nie jestesmy jedyni. Problem tyczy się różnych generacji TV (XG, XH)

profile.country.PL.title
krjakub1832
Poszukiwacz

Napisałeś że masz 55XH9096 interesuje mnie ten model do podpięcia pod PS5, możesz mi podac jaki rozstaw mają nogi w węższym ustawieniu? Wiem ze można tak ustawić, ale w necie wszędzie podają tylko rozstaw szerszy w centymetrach, dla mnie to akurat ważne i nie chcę kupowac w ciemno

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Ja wlasnie kupilem ten model by miec waskie ustawienie: u mnie jest 45,5cm.

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Otworzylem case'a w support sony na ten problem i o to odpowiedz:

1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania na pilocie przez około 5 sekund, aż zostanie wyświetlony komunikat „Wyłączenie zasilania”.

2. Telewizor wyłączy się i po około jednej minucie automatycznie włączy się ponownie.


Jeżeli telewizor wciąż nie działa poprawnie należy przywrócić go do ustawień fabrycznych:
HOME - USTAWIENIA - PAMIĘĆ I RESETOWANIE - PRZYWRACANIE DANYCH FABRYCZNYCH - OK - OK

 

 

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Na razie działa po miekkim resecie. Problem sie nie pojawił.