anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Witam

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Bridget48
Nowicjusz

Witam

Parę dni temu zakupiłam aparat Sony A7III ,przestudiowałam aparat dokładnie (również ,znając wcześniejsze modele, tak że nie miałam problemu z menu :slight_smile: ;)) 

Moje pytanie dotyczy ,konkretnie o automatyczny White Balance z piorytetem bieli to jest żaróweczka z W z tego co mogę odczytać  w instrukcji obsługi i o którym dowiedziałam się na pewnym filmiku dotyczącym również aparatu Sony A7 III na You Tube  ,którego nie ma w moim aparacie ?! 

Czy to jest kwestia ,jakiegoś oprogramowania ? ,które muszę wykonać ?

Pozdrawiam Brygida

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

o to Ci chodzi?

 

Ust. prioryt. w AWB

Wybór priorytetu tonacji w przypadku rejestrowania obrazów w warunkach sztucznego oświetlenia, na przykład w świetle żarówek, gdy w pozycji [Balans bieli] ustawiono opcję [Automatyczne].

  1. MENU  
     

     

     (Ustawienia fotograf.1) → [Ust. prioryt. w AWB] → odpowiednie ustawienie.

Szczegóły dotyczące poszczególnych pozycji menu

 

 

 Standardowy:
Rejestrowanie przy standardowym automatycznym balansie bieli. Aparat automatycznie dobiera tonację kolorów.
 

 

 Nastrój:
Priorytetem jest tonacja kolorów źródła światła. Opcja przydatna, gdy chcesz stworzyć wrażenie ciepłej atmosfery.
 

 

 Biały:
Priorytetem jest odtworzenie białego koloru przy niskiej temperaturze barwowej źródła światła.

 Ikona z Żarówką jest wyświetlana tylko wówczas, gdy w pozycji [Ust. prioryt. w AWB] ustawiono opcję [Nastrój] lub [Biały].

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

o to Ci chodzi?

 

Ust. prioryt. w AWB

Wybór priorytetu tonacji w przypadku rejestrowania obrazów w warunkach sztucznego oświetlenia, na przykład w świetle żarówek, gdy w pozycji [Balans bieli] ustawiono opcję [Automatyczne].

  1. MENU  
     

     

     (Ustawienia fotograf.1) → [Ust. prioryt. w AWB] → odpowiednie ustawienie.

Szczegóły dotyczące poszczególnych pozycji menu

 

 

 Standardowy:
Rejestrowanie przy standardowym automatycznym balansie bieli. Aparat automatycznie dobiera tonację kolorów.
 

 

 Nastrój:
Priorytetem jest tonacja kolorów źródła światła. Opcja przydatna, gdy chcesz stworzyć wrażenie ciepłej atmosfery.
 

 

 Biały:
Priorytetem jest odtworzenie białego koloru przy niskiej temperaturze barwowej źródła światła.

 Ikona z Żarówką jest wyświetlana tylko wówczas, gdy w pozycji [Ust. prioryt. w AWB] ustawiono opcję [Nastrój] lub [Biały].

profile.country.PL.title
Bridget48
Nowicjusz

:slight_smile:  Tak o to mi chodziło ,bardzo dziękuję za szybką odpowiedz i naprowadzenie mnie :slight_smile: 

Jednak mi to umknęło w menu ,ale juz znalazłam dzięki Twojej podpowiedzi :slight_smile:

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję .