anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Xperia M4 Aqua

Skyfallek
Nowicjusz

Xperia M4 Aqua

Witam, na stronie Sony pisze że model Xperia M4 Aqua otrzymał aktualizację do Androida 6.0 ja jednak wnie dostałem powiadomienia, a szukając ręcznie aktualizacji również mi się nie wyświetliło. Jestem w sieci Orange. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć co zrobić aby tą aktualizację uzyskać? 

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

w związku z zapytaniem, polecamy odwiedzić pomoc techniczną Sony Xperia:

http://support.sonymobile.com/pl/

Po wybraniu swojego modelu Xperii pojawią się możliwe do wyboru zagadnienia. Jednym z nich jest "aktualizowanie urządzenia". Tam znajdują się wszystkie potrzebne informacje.

Aktualizacji urządzenia można dokonać również przy użyciu komputera. 

 

Pozdrawiamy, zespół Sony.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Jeśli telefon kupiłeś od operatora sieci komórkowej, to musisz poczekać aż on przygotuje swoją wersję oprogramowania i ją udostępni.

Damian8807
Poszukiwacz

Witam. Ludzie nie kupujcie tego modelu. Jest bardzo wadliwy. Mam go półtorej roku i już w pierwszym tygodniu telefon się zawiesił i musiałem nowego softu wgrać po pół roku znów się zawiesił, po wgraniu nowego oprogramowania okazało się że zamiast 2 GB RAM ma tylko 1GB. Serwis wymienił płytę główną. Po 3 miesiącach padł aparat i latarka. Znów na serwis poszedł. W grudniu 2016 padł głośnik od rozmów. Na serwisie odmówiono naprawy, gdyż na wyświetlaczu jest maleńkie uszkodzenie w samym rogu, jakby igła było uklute. Smartfona do bani,a serwis jeszcze traktuje jakby tego nie wiedział i zamiast naprawiać lub wymieniać swój wadliwy produkt to z byle blachego powodu odmawia naprawy. Poważna firma powinna lepiej traktować swoich klientów.