anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

40V4000 a 40W4000

ali-------
Początkujący

40V4000 a 40W4000

Witam.
Stoję przed wyborem jednego z nich,interesuje mnie czy jest odczuwalna różnica w obrazie(blu ray,kablówka z HD).Funkcja ramki ,wejścia wyjścia czy tuner naziemnej nie są dla mnie bardzo istotne.
Pozdrawiam

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
gggrzybowscy
Użytkownik

Raczej 40W4000,bo ma x.v.colour i MPEG4,czego nie ma 40V4000.

profile.country.pl_PL.title
ruti-----
Początkujący

Według mnie też lepszym rozwiązaniem jest kupno W4000 ponieważ poza tym że posiada x.v.Colour,MPEG4 ma Live Colour Creation, 10bit panel który jest dużym plusem na korzyść W4000. Dodatkowo czujnik światła, podświetlenie WCG-CCFL i wiele innych. Chyba już nie trzeba Cie przekonywać.... ;)

profile.country.pl_PL.title
pop665
Początkujący

popieram :)

ali-------
Początkujący

I zakupiłem W4000,obraz z analogowego astercity jest kiepściutki :smileyevil: ,w drugim pokoju stoi 26V4000 i jest ok.Czekam na montera z UPC i mam nadzieje że przy cyfrowym sygnale jakość będzie lepsza (ma ktoś doświadczenia z różnicą między sygnałem analogowym a cyfrowym?)

oldguest
Początkujący

Zawsze na mniejszym TV będzie się wydawało że obraz jest lepszy.

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

hmmm ja posiadam 40V4000 i jestem póki co zadowolony z jakości obrazu. Mam tuner z kablówki vectra i śmiga. Miałem okazje w sklepie porównać te dwa modele W i V na odtwarzaczu Blu-ray i naprawdę nie widziałem różnicy. Przekonała mnie wyłącznie cena 8-)
ps. telewizory stały obok siebie i obraz z odtwarzacza leciał jednocześnie na dwóch LCD.

oldguest
Początkujący

Moim zdaniem nasycenie kolorów oraz ostrość na W jest zdecydowanie lepsza.

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

ok nic dodać nić ująć CS-Bielsko chce zawsze mieć ostatnie zdanie zwłaszcza kiedy chodzi o pozostawienie tej małej reklamy na forum pod wpisem 8-) pozdrawiam Bielsko i firmowy SKLEP SONY.

oldguest
Początkujący

offtopic? Ale dziękuję za pozdrowienia.