anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

63-latka prosi o pomoc

profile.country.pl_PL.title
ali63cja
Początkujący

63-latka prosi o pomoc

witam jak na ten wiek to i tak jakiś krok do przodu że tu się znalazłam zakupiłam telewizor sony i sprzedawca powiedział abym się zarejestrowała na stronie internetowej to gwarancja na ten telewizor będzie dłuższa i tak zrobiłam problem polega na tym że nie mogę zalogować się na moje konto bo nie to hasło ale z tym uporałam się wczoraj hasło odzyskałam i nadal nic bo nie pamiętam loginu adres poczty to nie to co mam robić

13 ODPOW. 13
profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

proszę spróbować założyć sobie nowe konto pocztowe i ponowić rejestrację już z nowym adresem e-mail ;) 5-cio letnia gwarancja jest w formacie PDF i należy ją sobie wydrukować i spiąć razem z paragonem. Tylko z dowodem zakupu gwarancja będzie przedłużona.

profile.country.pl_PL.title
ali63cja
Początkujący

dziękuje za szybka odpowiedz :) jak nie będę dawała rady mogę liczyć na dalsza pomoc :question:

scarface-----
Początkujący

Jeśli wypełniła Pani prawidłowo formularz to Pani sprzęt jest już objęty gwarancją 5 letnią. Moim pomysłem na zaistniałą sytuacje jest telefon na infolinie 0 801 98 76 69 Na wszelki wypadek proszę mieć przy sobie swoje dane teleadresowe, datę zakupu Telewizora, model nabytego Telewizora i jego numer seryjny.

proszę powiedzieć że ma Pani taką sytuację (problem z dostaniem się do swojego konta) i poprosić o przesłania gwarancji pocztą albo spróbować zarejestrować się jeszcze raz. Myślę że konsultant na infolinii pomoże Pani.

Pozdrawiam

oldguest
Początkujący

W razie większych problemów można się też zarejestrować telefonicznie: 0 801 98 76 69

profile.country.pl_PL.title
KatMag
Użytkownik

Aby otrzymać 5-letnią gwarancję na telewizor BRAVIA wystarczy zarejestrować zakupiony TV na stronie http://www.5latgwarancji.pl/. Nie potrzebuje Pani żadnego loginu ani hasła.
Telewizor można także zarejestrować telefonicznie pod wspomnianym już nr: 0 801 98 76 69

Pozdrawiam,
K.

profile.country.pl_PL.title
ali63cja
Początkujący

witam ponownie i nadal problem taki wyświetla mi się komunikat i co dalej
Looking for something at Sony?

We're sorry, but there is no Sony web page matching your entry. It is possible that you typed the address incorrectly, or that the page no longer exists. You may wish to try another entry or use the following link to discover the world of Sony Electronics and Entertainment: Click here!

profile.country.pl_PL.title
KatMag
Użytkownik

Proszę podać link do strony, na której pojawia się ten problem.

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

kati napisał(a):

Aby otrzymać 5-letnią gwarancję na telewizor BRAVIA wystarczy zarejestrować zakupiony TV na stronie http://www.5latgwarancji.pl/. Nie potrzebuje Pani żadnego loginu ani hasła.
Telewizor można także zarejestrować telefonicznie pod wspomnianym już nr: 0 801 98 76 69

Pozdrawiam,
K.



Owszem potrzebny jest login i hasło do swojej poczty. Proszę czytać uważniej jaki problem został przedstawiony na forum.

profile.country.pl_PL.title
KatMag
Użytkownik

Witam,

Do rejestracji na stronie 5 lat gwarancji nie jest potrzebny specjalny login ani hasło, jak to jest w przypadku rejestracji lub logowania w serwisie My Sony, z czym Pani miała także problem: http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=17&t=989

Jeśli chodzi zaś o rejestrację telewizora w ramach promocji 5 lat gwaracji, niezbędne jest podanie aktywnego adresu e-mail. Hasło i login do podanej w trakcie rejestracji poczty są potrzebne, gdyż właśnie na ten adres zostanie przesłana wiadomość z kartą "Gwarancji Extra" w formie PDF.

Pozdrawiam,
K.