anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

duża usterkowość ,długie terminy napraw

zenek-----
Początkujący

duża usterkowość ,długie terminy napraw

Telewizor kupiony w listopadzie ,po miesiącu pierwsza naprawa dwa tygodnie w warsztacie ,teraz ta sama usterka transmisja z tunelu ,na przyjazd serwisanta trzeba czekać pięc dni ,brawo Sony, NIE POLECAM

22 ODPOW. 22
profile.country.pl_PL.title
kapi_-----
Początkujący

ja już w tym temacie przytoczylem sprawe moich klopotow z gwarancja tyle ze kamery... ale nie psiocze na Sony i nie przytaczam pomowien, zdarza sie, nie oskarzam calej Sony przez to ze serwis, oraz sprzedawca polecieli w bambuko!!! mimo tego jestem wciaz klientem jedynie firmy Sony 8-)

a teraz troche FAKTÓW w odroznieniu od narzekajacych!!

W IV kwartale ubiegłego roku Sony awansowało na pozycję lidera rynku sprzedaży telewizorów LCD w Ameryce Północnej.

W ostatnich trzech miesiącach ubiegłego roku Sony zanotowało 12,8 procenta udziałów na rynku sprzedaży telewizorów LCD w Ameryce Północnej, minimalnie wyprzedzając Samsunga, który miał 12,3 procenta udziałów - informuje serwis Business Wire, powołując się na dane firmy badawczej DisplaySearch.

franek-----
Początkujący

kapi_ - chyba nie sądzisz że to było adresowane do Ciebie. Jeśli tak to nie miałem takiego zamiaru. Każdy może napisać co myśli albo co się mu przydarzyło ważne żeby to były fakty lub rzetelne informacje. Każdy ma też prawo się poskarżyć od tego jest forum i wolność słowa ale to musi być konstruktywna krytyka a nie odreagowanie frustracji jak ktoś się skarżył w wątku z PS3.

profile.country.pl_PL.title
kapi_-----
Początkujący

franek napisał(a):

kapi_ - chyba nie sądzisz że to było adresowane do Ciebie. Jeśli tak to nie miałem takiego zamiaru. Każdy może napisać co myśli albo co się mu przydarzyło ważne żeby to były fakty lub rzetelne informacje. Każdy ma też prawo się poskarżyć od tego jest forum i wolność słowa ale to musi być konstruktywna krytyka a nie odreagowanie frustracji jak ktoś się skarżył w wątku z PS3.



nie nie nie :D ja chcialem poprzeć Twoja wcześniejsza wypowiedz;D ja odpowiadalem na post medusy