anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

jakie różnice pomiedzy poszczególnymi seriami?

3265-----
Początkujący

jakie różnice pomiedzy poszczególnymi seriami?

cześć!
przyznaję, że jestem laikiem totalnym jeśli chodzi o telewizory. jednak mój dom stanął przed możliwością zakupu cudeńka płaskiego i jakże eleganckiego ;)
ale do rzeczy:
zastanawia mnie jakie są róznice pomiędzy poszczególnymi seriami. szperam i szperam... a wyszperać nie umiem :?
będę wdzięczna za kazdy link, podpowiedź czy nawet zestawienie!
pozdrawiam
Mała Mi

6 ODPOW. 6
scarface-----
Początkujący

Zacznijmy od linku do strony Sony gdzie masz porównywarkę ich sprzętu.

http://www.sony.pl/comparison/kdl40e400 ... 40x3500aep zaznaczyłem ci 5 ciekawych modeli 40 calowych.

Rożnicę między seriami to głównie technologia i design. Napisz lepiej jakieś szczegóły, czego oczekujesz, jak duzo oglądasz tv, skąd masz sygnał tv.

Różnice w modelach są znaczne ale jest ich tak dużo, że właściwie ich wypisanie i opisanie zajęło by kilka godzin, więc polecam trochę uszczegółowić pytanie :)

3265-----
Początkujący

poszukuję telewizora 32 calowego. chcę się połączyć z komputerem, ja jako tako mało tv oglądam, moi rodzice o wiele więcej i to głównie ma być tv dla nich. rozmiar jest dostosowany do metrażu mieszkania i nie chcę go za bardzo zmieniać.
zainteresowana jestem modelem KDL-32W4210. nie wiem, czy warto. może polecacie coś innego, ale w tym rozmiarze i podobnej cenie?

Razak-----
Początkujący

Mała Mi: nie zapominaj tylko o tym, że przy przesiadce z kineskopowego na LCD można zaszaleć, przy tych drugich wymagane są znacznie mniejsze odległości minimalne, zastanowiłbym się czy nie lepiej zdecydować się na coś w granicy 37 cali. Chyba, że już uwzględniłaś odległość dla LCD.
A co do modelu o który pytasz bardzo zacny zwłaszcza jeśli ma być dla rodziców (obsługuje MPEG-4 więc nie będzie problemu po 2012 z oglądaniem audycji naziemnych więc nie będzie trzeba potem kombinować) Jeśli chodzi o jakość obrazu to żyleta (w środku siedzi bardzo dobry i wydajny procesor- bravia engine 2).

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

poszukuję telewizora 32 calowego. chcę się połączyć z komputerem, ja jako tako mało tv oglądam, moi rodzice o wiele więcej i to głównie ma być tv dla nich. rozmiar jest dostosowany do metrażu mieszkania i nie chcę go za bardzo zmieniać.
zainteresowana jestem modelem KDL-32W4210. nie wiem, czy warto. może polecacie coś innego, ale w tym rozmiarze i podobnej cenie?



Wielkość telewizora zależy od odległości oglądającego od odbiornika. Już gdzieś to pisałem, ale powtórzę, optymalna odległość to 1.6m na 40"; 1.8m na 46 cali, 2.1m na 52" (dla zdrowego oka, lub poprawianego okularami- jak ja- lub soczewkami). Dlatego powinno się korzystać z większych ekranów, bo obraz HD (wysokiej rozdzielczości) pokazuje mnóstwo szczegółów. Jak oglądamy jakiś film, lub program na mniejszym ekranie, po prostu nie dostrzegamy tych szczegółów. Sam zaczynałem od 32", później 40" i w końcu 46" :D :D
Seria W to jedna z lepszych w tym momencie na rynku. Osobiście wolałbym 40w4500. Już lepsza technologia, z tego co patrzę na ceneo, różnica w cenie niewielka (między 40w4000). A z 32" ciężko mi się wypowiedzieć, chociaż patrząc na parametry, wygląda bardzo dobrze. M

scarface-----
Początkujący

Mała Mi - co do modelu W 32 cale.

Wiem, że tobie i twoim rodzicom w tym momencie 40 cali wydaje się kosmiczne i niepotrzebne, ale... zapewniam, ze jesteś w błędzie :smileytwisted:

Ten model jest jak najbardziej ok (i chyba to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie). Zastanów się jeszcze na 32V4000 - jest tańszy i mimo, że to wcześniejsza seria to również bardzo ciekawa - ma też tuner mpeg4. Ale model, który ty wskazałaś jest jak już wspomniałem jest najlepszym rozwiązaniem.

3265-----
Początkujący

dzięki za pomoc :)