anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

duża usterkowość ,długie terminy napraw

zenek-----
Początkujący

duża usterkowość ,długie terminy napraw

Telewizor kupiony w listopadzie ,po miesiącu pierwsza naprawa dwa tygodnie w warsztacie ,teraz ta sama usterka transmisja z tunelu ,na przyjazd serwisanta trzeba czekać pięc dni ,brawo Sony, NIE POLECAM

22 ODPOW. 22
oldguest
Początkujący

meduza88 napisał(a):

drogi stasiu.Poczekamy jak ci sie cos zepsuje co obejmuje ta gwarancja.Milego rozczarowania:)



Jakiś przykład? Bo nam się zdarzyło przyjąć do serwisu kamerę na Gwarancji Extra została naprawiona.... Innych przykładów na razie nie mam.

meduza88
Początkujący

np. jesli przegrzeje sie jakis uklad to sony na 100 % nie wezmie tego na siebie.

oldguest
Początkujący

meduza88 napisał(a):

np. jesli przegrzeje sie jakis uklad to sony na 100 % nie wezmie tego na siebie.



Skąd taka informacja? Proszę o konkrety.

meduza88
Początkujący

ptoponuje przeszukac fora w internecie.Czarny pasek na panalu uznawany jest za norme

profile.country.pl_PL.title
kapi_-----
Początkujący

oj chyba troche naciągane sa te zarzuty

oldguest
Początkujący

meduza88 napisał(a):

ptoponuje przeszukac fora w internecie.Czarny pasek na panalu uznawany jest za norme



Tak myślałem..... Nie muszę szukać bo pracuję przy tym i wiem jak to wygląda z pierwszej ręki. A to co ktoś pisze na necie to nie zawsze jest tak jak naprawdę. Często się zdarza że ktoś próbuje naprawy gwarancyjnej a dokładnie wie że np. kamera spadła, wpadła do piasku albo została zalana..... Ale nikogo nie chce osądzać.... Tym się zajmują technicy w serwisie i zdarzają się takie odpowiedzi. Nie zdarzyło się nam żeby coś nie zostało naprawione na gwarancji (jeśli nie było uszkodzone fizycznie). A powiem więcej już ze 2 razy byłem pewny że będzie zwrot z serwisu ze względu na uszkodzenie fizyczne a jednak zostało naprawione..... Moim zdaniem tyle w temacie bo nie widzę konkretów z Pani/Pana strony. A Gwarancja Ekstra niema żadnych dodatkowych obostrzeń. Z tego co pamiętam w przypadku gwarancji na TV >= 40 cali jest gwarancja DTD ta 2 lata, jeśli ktoś wykupi/dostał 5 lat to de dodatkowe 3 lata nie są już DTD tylko trzeba dostarczyć sprzęt do najbliższego serwisu. Jeśli się mylę proszę o poprawienie.

franek-----
Początkujący

meduza88 napisał(a):

ptoponuje przeszukac fora w internecie.Czarny pasek na panalu uznawany jest za norme



To tak jak bym napisał w samsungu usterkowość jest powyżej 15% wystarczy poszukać na necie.

A że w temacie jest długi czas oczekiwania na naprawę. Po prostu serwisy nie serwisują tylko Sony bo by z tego nie wyżyły (za mało się tego psuje) i dlatego są takie terminy.

meduza88
Początkujący

kolego sony poprostu slabo sie sprzedawalo w ostatnim czasie a od momentu wprowadzenia 5 letniej gwaranci mozna bylo zauwazyc w duzych sieciach handlowych ze nagle zaczely sie sprzedawac jak swieze buleczki.

profile.country.pl_PL.title
kapi_-----
Początkujący

meduza88 napisał(a):

kolego sony poprostu slabo sie sprzedawalo w ostatnim czasie a od momentu wprowadzenia 5 letniej gwaranci mozna bylo zauwazyc w duzych sieciach handlowych ze nagle zaczely sie sprzedawac jak swieze buleczki.

:smileyhappy:

a ta informacja albo te dane to skad?? jak to niby Sony sie slabo sprzedawalo? na wlasnym przyklazie i co najmniej 10 znajomych wiem ze jeszcze przed promocja na wydluzona gwarancje kupilismy m.in. telewizory, wiec nie zauwazylem spadku sprzedazy, rowniez nic o tym nie slyszalem wiec skad to info?

a pozAtym to zle ze zaczely sie sprzedawac? trzeba walczyc o klienta!! jak przeszkadza Ci 5letnia gwarancja to po co kupowac? nie rozumiem o co w ogole chodzi, gdzie lezy problem

pozdrawiam

franek-----
Początkujący

meduza88 napisał(a):

kolego sony poprostu slabo sie sprzedawalo w ostatnim czasie a od momentu wprowadzenia 5 letniej gwaranci mozna bylo zauwazyc w duzych sieciach handlowych ze nagle zaczely sie sprzedawac jak swieze buleczki.



Nie chcę być niegrzeczny naprawdę ale to jest prowokacja i pomówienie. Nick powinien być "maruda88" zero faktów na pokrycie tych tez. Sony jako JEDYNE oferuje 5 latek. Nie jesteśmy tutaj "dziećmi Neostrady" aby opierać się na wywodach w stylu "poszukaj na forach", "słyszałem że....". I jeszcze raz nie chcę być niegrzeczny ale "kolego" to sobie możesz..... Zepsuło się Ci coś po gwarancji jak komuś w wątku z PS3 czy może robisz to bo się nudzisz? A jeśli chodzi o słabą sprzedaż przytoczę fakty. Sprzedaż kamer w Polsce: Sony 50% rynku! W sprzedaży telewizorów na świecie Sony dzierży 1 lub 2 miejsce w zależności od okresu! Jest PIONIEREM nowych technologii np. 200Hz, podświetlanie LED, OLED wymieniać dalej? Tym się różnimy do mnie przemawiają FAKTY a nie prowokacje lub plotki z "neta".