anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaką telewizje cyfrową HD, wasze odczucia?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jaką telewizje cyfrową HD, wasze odczucia?

Ja mam w domu "n" i cyfrę. W sumie z obu jestem zadowolony, bardziej z "n", bo mam ją w HD :D , a cyfrę z normalnego dekodera, zamówiłem recorder hd, ale jeszcze nie przyszedł, ciągle czekam. Na "n" myślę, że jest za mało filmów, więcej tematycznych, z ciekawych lig piłki nożnej, tylko liga mistrzów. Jest jeszcze niemiecka i chyba jakieś jeszcze, ale akurat nie lubię ich... I kanały HD są darmowe, też duży plus.
Jak Wy uważacie, co jest lepsze (co cenicie u danych operatorów) i dlaczego?

2 ODPOW. 2
easydog
Początkujący

Wszystko zależy kto co lubi oglądać oraz ile czasu dziennie poświęca na telewizję. Ja osobiście nie sędzam dużo czasu przed telewizorem. W grudniu kupiłem "n-kę", żeby czasem zerknąć na tvn turbo lub discowery jak nie ma nic ciekawego w TV naziemnej (6programów) ,syn ogląda kanały sportowe itd. Wybrałem "n" ze względu na kanały HD i odpowiadający mi zestaw kanałów tematycznych oraz niewielkie koszty użytkowania. Przez ostatnie lata miałem Cyfrowy Polsat full pakiet na Ferusonie przerobionym "edukacyjnie" ;) i powiem szczerze , że przez ten czas obejrzałem jeden film na HBO. Dodam też ,że jakość obrazu z "n" jest o niebo lepszy jak na cyfrowym polsacie.

scarface-----
Początkujący

Ja również mam n-kę i jakość oferty programowej jest zadowalająca, szczególnie dla kogoś kto na oglądanie telewizji przeznacza 5 godzin w tygodniu ;)