anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jakimi przewodami podłączyć PC-z sony40 s 4000

tadek1
Początkujący

Jakimi przewodami podłączyć PC-z sony40 s 4000

jakie wymagania musi spełniać PC jaka-karta graficzna-karta dzwiękowa jakie musi pośadać wejścia.Nie posiadam żadnej wiedzy w tym temacie. Proszę o pomoc.

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Podstawowym wymogiem jest wyjście z karty graficznej D-sub- czyli normalne od monitora. Dźwięk puszczasz, standardowym wyjściem audio, który ma każda karta muzyczna, jeżeli się nie mylę kablem minijack-minijack. To jest podstawowe połączenie komputera pod tv.
Rodzaj karty graficznej, muzycznej czy procesora, zależy od tego, co chcesz osiągnąć przez to podłączenie, no i jaki masz budżet. Napisz więcej szczegółów, postaram się pomóc.

scarface-----
Początkujący

nie zagłębiając się w temat to najlepiej jeśli karta ma wyjście hdmi. Wtedy przewód hdmi --> hdmi. Inny sposób to dvi --> hdmi

profile.country.pl_PL.title
daro101
Nowicjusz

Wszystko zalezy od komputera .Ja mam wyjscie z karty graficznej (Radeon 4870 ) przez HDMI .Obraz na KLD-46W4500 po prostu brzytwa .Dzwiek puscilem z kompa przewodem optycznym do amplitunera .Filmy w HD wygladaja rownie dobrze jak na N-ce czy BD .Polecam taka kombinacje.Wszystko jednak kwestia gustu i kasy ( wiekszosc preferuje GForca ,ale ja od lat jestem fanem "radka" i nie narzekam )

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

A jak z jakością dźwięku przez wyjście optyczne? Słuchałeś jakiś koncertów albo filmów z dźwiękiem przestrzennym? Jeszcze nie próbowałem w ten sposób podłączyć dźwięku.

babaluk-----
Początkujący

Witam.
Mam problem z podłączeniem audio z Laptopa do SONY KDL-40W4000.
W Toshibie podłączam pod wyjście słuchawek, a w TV niby mini jack pod złączem "D-sub 15”.I tu jest problem, bo wtyczka jest za mała i z dużym luzem wchodzi do gniazda.Jaka powinna być wtyczka i czy da się to podłączyć?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Powinna być wtyczka minijack o średnicy 3,5 mm. Może masz mikrojack o średnicy 2.5mm?