anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z HDMI

jacek------
Początkujący

problem z HDMI

Witam, jestem nowym użytkownikiem waszego forum i szukam porady na temat w jaki sposób podłączyć kablem HDMI , LCD modelu 40V4000 z tunerem n-ki,tak aby nie występowal problem HDCP,dzięki i pozdrawiam.

14 ODPOW. 14
profile.country.pl_PL.title
zimnygrzes_
Początkujący

Na n-box HDTV trzeba ustawić wysyłany "sygnał" na 1080i za pomocą przycisku RES.
A w ustawieniach trzeba wyłączyć DOLBY DIIGITAL.

Pozdrawiam :D

jon-----
Początkujący

A ja ma KDL 40VL130 przywieziony z USA i zaden " fachowiec " również i z serwisu sony nie moze lub nie chce tego problemu rozwiazac !!! ?.
Gdzie juz nie dzwonilem co za kombinacje juz nie robilem !! - tylko na mlockarnie tego TV jeszcze nie przerobilem i nic jak na HDMI nie chce dzialac tak dalej nie dziala caly czas podaje problem HDCP i nie wieze ze nie idzie wgrac jakiegos oprogramowania w to badziewie zeby ta sprawe rozwiazac - NTV umywa rece od tego ( chyba ze pale klada na to lub takich glabow tam maja !?) serwis sony mowi ze nic z tym nie da rady zrobic !? wiec chyba bede musial znowu napchac kieszen kasa firmie sony i kupic nowy TV - co !?
a moze ktos ma rade na ta " chorobe ".
Kupilem kino domowe sony DZ860W - mysle ze moze przez to badziewie sprawa sie rozwiaze a tu wielka litera D i dalej to samo - wiec sie pytam czy to jest firma o swiatowej slawie czy firma chalupnicza mieszczaca sie w jakims baraku gdzie potencjalnego klienta typu Kowalski ma w czterech literach i ten Kowalski ma sie domyslac czy sprzet bedzie mu dzialal czy nie gdzie na kazde pytanie sprzedajacego sprzet czy usluge ( NTV ) zawsze byla odpowiedz tak ! oczywiscie wszystko bedzie OK - krew mnie juz zalewa z takim sprzetem - moze ktos ma jakas rade na to !?
Z gory dziekuje.

profile.country.pl_PL.title
LAPEK_AA
Początkujący

Witam,
Właśnie stałem się szczęśliwym (to się jeszcze okaże ;) posiadaczem TV Sony Bravia 32W4000. Rozpoczynam zabawę w różnego rodzaju konfigurację i podłączanie sprzętu do TV. Stanąłem przed pewnym dylematem a mianowicie chcę podłączyć PC do TV. Z wcześniejszych postów dowiedziałem się, że najlepiej zrobić to kabelkiem DVI-HDMI. OK kabelek muszę sobie kupić i tu pojawiają się wątpliwości i pytania. Jaki jest lepszy. Jedni oferują DVI 24+1 i HDMI 19 za super fajną cenę 150 PLN inni kabelek DVI 18+1 i HAMI. Czym i czy znacznie one się od siebie różnią (czytaj jakość obrazu, dźwięku) no i oczywiście który jest lepszy ?. Pomóżcie a informacje wysyłajcie proszę na gg 5373606 bądź lapekaa1@gmail.com. Może jakaś propozycja konkretnego kabelka z ALLEGRO. Pozdrawaim

jacek------
Początkujący

Dzieki za rade zrobiłem jak napisałeś i nic na ekranie wyświetla sie napis że TV nie zapewnia zabezp. przed kopiowaniem HDCP i zeby polączyć kablem komponent,szkoda bo czlowiek wykłada ponad trzy tyś.i duże ździwko, bym wiedział to sobie kupie samsunga. :cry:

oldguest
Początkujący

Dziwi mnie to ponieważ moich 3 znajomych ma dekodery TV N i telewizory Sony i wszystko działa bez problemu co prawda nie V4000 ale inne modele. Może warto wziąść dekoder i udać się do dystrybutora może ma jakąś wadę?

jacek------
Początkujący

Już probowalem róznych kombinacji i niestety NIC ,moze ktoś komu udało sie podłączyc kablem HDMI,LCD40V4000 (lub o podobnych parametrach) z tunerem N-ki wysle mi na maila nr tel.a ja zadzwonie i sprawdzimy po kolei ustawienia telewizora i tunera.Może popełniam gdzieś jakiś błąd.Mój mail:gucio80@op.pl.Pozdrawiam.

profile.country.GB.title
mastablasta-----
Nowicjusz

Ja też próbowałem podłączyć dekoder multimedia z moja brawią i też lipa - sławne HDCP sie pojawia. Ale kino domowe Sony bez problemu hula przez HDMI, także myślę, że tu pojawia sie problem z niekompatybilnością tunera cyfrowego.

hal20-----
Początkujący

Witam i proszę o pomoc.
Telewizor Sony KDL 32E4020 i telewizja cyfrowa z multimedia Polska (dekoder Thomson, zakupione wszystko w m-cu grudniu 2008.
Jedyny problem, ale bez wątpienia bardzo istotny, to problem z HTML, a polega na tym, że po wyłączeniu dekodera cyfrowego i ponownym włączeniu, pomimo, że jest informacja na ekranie o HDMI1 i rozdzielczości 1080i, to ekran jest czarny i ani drgnie.
Po wyciągnięciu kabla HDMI z gniazda telewizora i ponownym włożeniu obraz i dźwięk działają bez zarzutu. Nie muszę chyba pisać, że takie wyjmowanie i wkładanie kabla bez końca nie daje powodu do zadowolenia.
Problem był zgłoszony u dostawcy dekodera cyfrowego i 3 wizyta odbyła się z użyciem ich sprzętu tzn. telewizora marki Philips i mojego kabla i wszystko działało bez najmniejszego problemu., co dało podstawę do tego, że stwierdzono, że telewizor ma jakąś wadę i koniec, kropka :flushed:
Proszę o radę.

hal20-----
Początkujący

Brak odpowiedzi na mój post może oznaczać tylko jedno: dokonałam złego wyboru firmy, a tym samym i telewizora.