anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony sync, KDL40 W4500-DZ260

Robert1973-----
Początkujący

Sony sync, KDL40 W4500-DZ260

Nie działa mi sterownia hdmi telewizora z kinem domowym. Podłączenie jest ok bo przez dwa tygodnie działało. Potem przestało działać może dlatego, że przez pomyłę wyłączyłem najperw kino domowe potem telewizor zamiast poprostu wyłączyć sam telewizor kino by się też wyłączyło. Problem był juz na początku bo przy wyszukiwaniu urządzeń hdmi telewizor nie mógł znaleźć kina mimo, że szukał 15 min. Potem nagle samo się poustawiało nie wiem jak. W każdym razie w ustawieniach telewizor widział kino domowe jak system audio i odtwarzacz dvd. Działało świetnie bez zarzutu. Full automat. Proszę o pomoc gdzie może być problem. Chciałem podkreślić, że działało świetnie i nic nie zmieniałem, ani w ustawieniach kina ani tv ani w podłączeniach. Cały sprzęt jest podłączony trzema kablami. 2xHDMI tv-kino, tv-cyfra+ oraz kabel optyczny tv-kino.
Pozdrawiam Robert

11 ODPOW. 11
Patyx-----
Początkujący

W dekoderze można wybierać tylko między STEREO a MONO. Połączyłem dekoder z kinem kablem SCART i słychać dźwięk we wszystkich głośnikach kina. Jednak nie daje to takich efektów jak dźwięki z odtwarzanych płyt.
Instrukcja dekodera podpowiada podłączenie go z kinem przez wyjście SPDIF. Jaki to kabel i gdzie go wpiąć w kinie?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Kino niestety nie ma wejścia SPDIF. Jaki masz dekoder, cyfry PVR?
Kabel SPDIF jest bardzo podobny do minijacka.