anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

podłączenie audio

Waldi_0071
Nowicjusz

podłączenie audio

Nabyłem niedawno telewizor Sony KD 55XD7005 (2016r) i jest problem z podłączeniem wieży JVC Receiver mod. RX-TD 55R (2001r). Wieża nie ma wejścia opto tylko VCR In (CINCH).Podłączyłem z wyjścia TV słuchawkowego kablem mini Jack 3,5mm-2xCINCH, wtedy , automatycznie głośnik TV jest odłączony i trzeba wyciągnąć wyczkę mini Jack aby przełączyć audio na głośnik TV. W tej konfiguracj isygnał audio TV jest wzmacniany przez VCR wieży ale sygnał audio z Androuid TV - filmy video z internetu nie jest obsługiwany przez wieżę. Podłaczyłem również TV z wyjścia EURO (SCART)-2xCINCH i efekt jest podobny. Sygnał audio z TV jest wzmacniany przez wieżę, ale sygnał audio z Android TV - filmy video z internetu nie jest obsługiwany przez wieżę. Nie zlokalizowałem jeszcze gdzie tkwi błąd - prawdopodobnie sygnał video z Android TV jest w formacie który nie rozpoznaje wieża JVC. Czy ktoś podpowie mi coś praktycznego? Będe zobowiązany -pozdrawiam.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie.

Proszę spróbować zastosować poniższe kroki:

Proszę wejść do ustawień dźwięku TV, odnaleźć funkcje Odłączanie dźwięku głośników TV po podłączeniu słuchawek i ustawić tą pozycje na Wył. Podłączenie słuchawek od tej pory nie będzie powodowało wyłączenia dźwięku głośników. Regulacja siły dźwięku od tej chwili odbywa się niezależnie dla głośników TV i słuchawek. Głosnoscią TV sterujemy jak dotąd pilotem, głośnością słuchawek poprzez Action menu / Głośność słuchawek

 

Miłego użytkowania

Pozdrawiamy, zespół Sony