anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Połączenie przez Bluetooth Sony Bravia KD-55XF8596 a Soundbar HT-X8500

profile.country.PL.title
goly007
Poszukiwacz

Połączenie przez Bluetooth Sony Bravia KD-55XF8596 a Soundbar HT-X8500

Witam nurtuje mnie i zastanawia dlaczego tv z automatu nie łączy się z w/w HT.... przez Bluetooth. Wkurza mnie bardzo częste podłączanie tzw ,,na piechotę" Ustawienia- piloty i akcesoria-ustawienia bluetooth- Sony Soundbar- połącz. Po to kupowałem sprzęt tej samej firmy aby po uruchomieniu tv łączenie bluetooth było natychmiastowe i automatyczne, a bardzo rzadko tak jest. Czym to może być spowodowane ( ustawienia???) z góry dziękuję za odp pozdrawiam 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Czy telewizor jest zaktualizowany do najnowszej wersji oprogramowania? Tutaj znajdziesz ostatnią aktualizację Aktualizacja wewnętrznego oprogramowania do wersji v6.7165 | Sony PL.

 

Inną przyczyną może być wyłączenie, któregoś z urządzeń z zasilania bądź przerwy w dostawie prądu. W takiej sytuacji urządzenia zapomną połaczenie i trzeba je nawiązać od nowa.

profile.country.PL.title
goly007
Poszukiwacz

Niestety aktualizacja do najnowszej wersji tv nie pomogła, przełączyłem HT... do innego gniazdka prądu, tez po 1-2 godzinach przerwy w oglądaniu i ponownym włączeniu tv nie łączy sie przez blue.... Raz łączy raz nie różnie z częstotliwością???

profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Jeżeli masz taką możliwość to odpuść Bluetooth i podłącz po HDMI. Bluetooth ścina jakość dźwięku i to drastycznie a w dodatku pozbawia Cię możliwości korzystania z wielu kodeków, np. dolby atmos.