anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z ładowaniem SRS XB41

profile.country.PL.title
owocowy
Poszukiwacz

Problem z ładowaniem SRS XB41

Witam. Mam problem ze swoim głośnikiem. Niestety zgubiłem od niego oryginalny zasilacz jednak uznałem, że nie jest to problem ponieważ kupiłem ładowarkę z identycznymi parametrami co owy zasilacz, a sprzęt posiada możliwość ładowania zwykłą ładowarką do telefonu. Niestety głośnik powinien do pełna naładować się w około 5 godzin, a po kilkunastu wciąż widnieje jedynie 70% naładowania. Korzystam ze sprzętu w pracy i ze wcześniejszym zasilaczem był podłączony ciągle do ładowania i grając na full poziom baterii nie spadał poniżej 70%. Teraz gdy jest podłączony do zwykłej ładowarki do telefonu naładowany do 70% ponieważ na full się nie da, głośnik gra około 3 godzin i poziom baterii stopniowo spada do 50%, 20% i w koncu całkiem się rozładowuje. Zaznaczam, że owa ładowarka posiada identyczne napięcie co oryginalny zasilacz. Czy ma ktoś jakiś pomysł? Może ma ktoś link do kupna oryginalnego zasilacza albo ewentualnie dobrego zamiennika? Proszę o pomoc.

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Poniżej zamiennik:

https://www.eetgroup.com/pl-pl/mba1183-coreparts-power-adapter-wid-w125093274

Skontaktuj się i upewnij, że będzie działał.

Możesz zapytać również u nich o oryginał bo są oficjalnym partnerem Sony.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
owocowy
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedź. Napisałem i czekam na odzew.
Jednak znalazłem na allegro taki oto model https://allegro.pl/oferta/zasilacz-do-glosnika-sony-srs-xb41-ladowarka-9934909741

Myślisz, że ewentualnie będzie w porządku?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Możesz kupić i spróbować jak nie będzie ok towar możesz przecież zwrócić.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Napięcie to jedno, a co z prądem?
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@mat_czok rzeczywiście jak prąd będzie mniejszy to może być problem, ale @owocowy wspominał na początku, że kupił zasilacz o podobnych parametrach. Nie wspomniał jaki ma prąd.

 

Pozdrawiam

 

Pozdrawiam