anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony WH1000XM3 - klikający dźwięk z prawej słuchawki

profile.country.PL.title
kwiq1984
Użytkownik

Sony WH1000XM3 - klikający dźwięk z prawej słuchawki

Cześć,

 

Dość się "szarpnąłem" i zakupiłem sobie słuchawki z tematu. Mam je niespełna tydzień i zauważyłem niestety ich jedną wadę: podczas spaceru "klika coś" w prawej słuchawce. Klikanie pojawia się gdy ruszam głową oraz gdy wykonuję jakiś ruch (kroki). Klikanie dochodzi z łącznika pmiędzy słuchawką a zawiasem. Czy to normalne w tego typu słuchawkach, czy mam je próbować wymienić na inny egzemplarz. Nie przeszkadzałoby mi to przy chińskich nausznikach za 100 zł, ale przy takiej kwoie liczyłem na jakość premium.

 

Pozdrawiam

Kuba. 

11 ODPOW. 11
italmarco
Nowicjusz

Witam ja mam słuchawki nauszne Sony WH-1000XM3 ANC i są to jak dla mnie najlepsze słuchawki na świecie . Perfekcyjna redukcja hałasu . Nic nie skrzypi  Dźwięk Dolby Atmos i jakość studyjna utworów powoduje , że poznaję każdy utwór na nowo ... Kiedyś słyszałem perkusję i śpiew + coś tam w tle ...  teraz każdy dźwięk osobno .. 
Kiedyś kupowałem inne słuchawki ( +/- 700 zł ) a te założyłem na chwilkę ... i się w nich zakochałem . Po roku je dopiero kupiłem i moja miłość trwa do dziś . To niesamowite uczucie , którego zakosztowania polecam Wszystkim !!!

profile.country.PL.title
Filar666
Użytkownik

Współczuje bo mam tak samo. Dwa razy na reklamacji trzeci raz (w tym momencie) są na rękojmi. Zobaczymy jak Sony do tego podejdzie. choć znając Sony - pewnie oleją. Dwa razy naprawiali choć od razu chciałem nowy egzemplarz. Ten trzask, obcy dźwięk, w słuchawkach za 1200zł - to obciach.