anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WF-1000xm4 dostępność

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Filar666
Użytkownik

WF-1000xm4 dostępność

Witam, bardzo proszę o Sony Polska o informację kiedy będą słuchawki dostępne w Polsce?! Niestety nie byłem szczęśliwcem który zdążył kupić te parę sztuk rzuconych do sklepów. W tym momencie bez konkretnej przybliżonej :slight_smile: daty np. początek sierpnia - kupuje Jabra 85T :wink: minęło 1,5miesiąca od premiery a ciągle tratujecie Polskę jak Afrykański kraj w centrum europy! Po 1,5miesiąca od premiery - słuchawki niedostępne... moja cierpliwość na oczekiwanie się kończy. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
piotrzet97
Użytkownik

Sony podejrzewam samo wie na temat dostępności. Moim zdaniem jeśli w Niemczech dostawy mają być pod koniec sierpnia to podobnie może być u nas. Ale niestety nie ma gwarancji, że i również do Niemiec trafi w tym czasie. Trzeba obserwować i tyle.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
piotrzet97
Użytkownik

Niestety problemy z dostępnością są nie tylko u nas ale i w innych krajach. Winy Sony w tym żadnej nie ma. Ograniczenia z dostępnością komponentów. Cierpi Sony, Samsung i inne firmy produkujące nie tylko sprzęt ale i samochody i inne rzeczy. 

profile.country.PL.title
Filar666
Użytkownik

Ta...

https://www.mediamarkt.de/de/product/_sony-wf-1000xm4-earbuds-ladeetui-2740575.html

 

https://www.mediamarkt.ch/de/product/_sony-wf-1000xm4b-2065697.html

 

Nawet mi się nie chce szukać dalej... niemcy, szwajcaria dostępne... przestań wypisywać głupoty. Sony traktuje Nas jak Afrykę...

 

Zresztą na Amazon.de też dostępne... amazon.gb dostępne...

 

 

profile.country.PL.title
Filar666
Użytkownik

Sam pracuję w firmie produkującej elektronikę i wiesz co? Odpowiedzi od firm które dostarczają Nam komponenty są jasne - pierwszeństwo mają duże automotiv, samsung, apple, sony - później, na końcu my :wink: i jakoś nie mamy opóźnień :wink:

 

PS. poza tym... co mnie to obchodzi?! :wink: post był z pytaniem - kiedy? a nie dlaczego? Kiedy słuchawki będą w Polsce? a nie dlaczego słuchawek nie ma w Polsce?

 

 

profile.country.PL.title
piotrzet97
Użytkownik

Gdzie dostępne? W Niemczech dostawa 28.08-30.08 , Szwajcaria dostawa do 14 dni roboczych, więc gdzie są dostępne od ręki, bo jakoś nie widzę.

I te dostawy nie zabezpieczają zapotrzebowania. Dlaczego jeszcze nie ma Xperii 1 III? Dlaczego Samsung nie wydaje Note w tym roku? Dlaczego Seat wstrzymał produkcję? Dlaczego chodzą plotki, że S21 FE ma być tylko z Exynosem? Widać, że nie masz pojęcia co się dzieje na rynku, a hejtujesz Sony, które w tym momencie akurat jest niczemu winne.

 

P.S A czemu ty naskoczyłeś na Sony, że "a ciągle tratujecie Polskę jak Afrykański kraj w centrum europy! " Pomijam już, że Europy piszemy z dużej. Chcesz to kup inne, a nie pisz tutaj bzdur, że Sony źle traktuje Polskę, bo problem z dostępnością jest w całej UE. Nie tylko u nas.

profile.country.PL.title
Filar666
Użytkownik

Dzięki stary za odpowiedź.

Wybacz proszę że pisząc na szybkiego z pracy uciekło mi to że Europa napisałem z małej.

Jest mi strasznie głupio teraz... Nie wiem co zrobię....

Dziękuję również za radę żeby kupić jednak to co jest czyli tą jabre 85t bo czytając twoją, jakże to mądrą i jednocześnie świadczącą o tym że się znasz na rzeczy - odpowiedź - wnioskuje że jednak tych słuchawek nie będzie długo. I to na całym świecie. ;( 

Jednak gdyby może się jednak udało Sony odpowiedzieć KIEDY można się spodziewać, tak jak pytałem wcześniej, już bez odpowiedzi czemu ich nie ma. Tylko może przypadkiem będziecie wiedzieć, że się spodziewacie jakiejś dostawy i może przypadkiem wiecie mniej więcej kiedy, to napiszcie 

A resztę forumowiczów którzy by jeszcze chcieli się podzielić swoją fachowością nie ma temat... Serdecznie pozdrawiam i nie odpisujcie byle czego na proste pytanie :wink:

profile.country.PL.title
piotrzet97
Użytkownik

Sony podejrzewam samo wie na temat dostępności. Moim zdaniem jeśli w Niemczech dostawy mają być pod koniec sierpnia to podobnie może być u nas. Ale niestety nie ma gwarancji, że i również do Niemiec trafi w tym czasie. Trzeba obserwować i tyle.