anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DCR-TRV145E PAL problem

gerappa-----
Początkujący

DCR-TRV145E PAL problem

mam problem z kamera sony a dokladnie z przeslaniem filmu z kamery na komputer, przeczytalem instrukcje obslugi do tego modelu ale w w mojej kamerze nie ma wejscia na kabel usb do komputera jak w instrukcji, kupilem ta kamere dosc dawno i dostalem do niej plytke wczepiana do komputera z specjalnymi wejsciami na inny kabel do kamery, podlaczylem komputer wykryl plytke ale kamery nie wykrywa, dokupilem kabel pasujacy do kamery z usb do komputera zainstalowalem sterowniki usb z strony sony, komputer wykryl kamere ale na tym sie zakonczylo.
Czy do tego trzeba jakiegos specjalnego oprogramowania?
Szukalem w internecie imagemixer 1.5 ale nigdzie nie ma do sciagniecia ( za free) ale to chyba program do pobierania plikow z kamery.
Czy jest jakis inny program?? czy wystarczy ten program czy trzeba miec oprogramowanie do tego modelu?
(sterowniki usb i plytki mam najnowsze)

12 ODPOW. 12
gerappa-----
Początkujący

Kontroler hosta NEC IEEE 1394 zgodny z OHCI
O cos takiego mam to ta płytka, komputer ja wykryl i zainstalowal cos tam i bylo napisane ze sprzet zostal zainstalowany pomyslanie, ale to nic nie daje bo podlaczam kamere i nic, probowalem w kazde gniazdko i nic, nawet sie nic nie wyswietli typu " ze kamera jest podlaczona czy cos" .
sterowniki do niej mam z 2001 r. ale nowszych nie ma.

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

no to juz nie wiem , moze sprawdz w instrukcji , czy w menu kamery rowniez nie trzeba uaktywnic tego portu.

gerappa-----
Początkujący

ta instrukcja to wogóle porażka, na okładce jest napisane ze do tego modelu nawet zdjecie pasuje. Przeczytalem instrukcje dotyczaca przechwytywania tych plikow itp i u mnie w kamerze nie ma wszystkich opcji w menu, nie ma wyjscia na kabel usb, nie ma jakiegos memory stick itp zupelnie co innego. Jest napisane zeby zainstalowac oprogramowanie z plyty dolaczonej do kamery, super tylko ja jej nie mam a w internecie nie ma oprogramowania...