anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HDR-XR200VE

profile.country.pl_PL.title
sawanna
Poszukiwacz

HDR-XR200VE

Witam!
Od soboty jestem (nie)szczęśliwą posiadaczką takiej właśnie kamery... zainstalowałam już program PMB 4.2.00 nawet udało mi się zaimportować film bo zdjęcia to nawet dość łatwo przerzuciłam, ale... podczas odtwarzania filmu na komputerze dźwięk idzie o.k. tylko obraz zatrzymuje się co kilka sekund, tak jakby nie nadążał :rolling_eyes: co mam z tym fantem począć i gdzie szukać przyczyny?

19 ODPOW. 19
oldguest
Początkujący

Jeśli sprzęt jest wydajny to moim zdaniem najwięcej problemów sprawiają paczki z kodekami.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

sawanna napisał(a):

co mam z tym fantem począć i gdzie szukać przyczyny?



Jaką masz konfiguracje komputera? Myślę, że tu może być przyczyna. Druga opcja jak wspomniał CS Bielsko, kodeki itp.. Jeśli masz w miarę mocny sprzęt, to wyczyść system. Jak masz jakieś pytania związane z tym, to pytaj.

profile.country.pl_PL.title
sawanna
Poszukiwacz

hm... konfiguracja systemu :c3 ...kodeki... wyczyść system... jeju!!! ja całkiem zielona jestem :?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

:nauseated_face: Chodzi o konfiguracje komputera, czyli jaki masz procesor, ile masz pamięci RAM, jaką kartę graficzną. Znajdziesz to wszystko klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę "mój komputer" i właściwości. No i czy masz windows Vista, czy Xp, czy coś innego...
Co do kodeków, to instalowałaś jakieś wcześniej?

profile.country.pl_PL.title
sawanna
Poszukiwacz

Dzięki Zimny!
już podaję:

Microsoft Windows XP Home Edition Wersja 2002 Dodatek Service Pack 3.

AMD Sempron(tm) Processor 3000+
1.81 GHz, 1,00 GB RAM

co do kodeków to muszę pogadać z synem bo ja nie instalowałam niczego no bo zielenina ze mnie :slight_smile:
ale z Nim kontakt będę mieć dopiero popołudniu bo teraz w szkole i w dodatku 100 km. ode mnie

Elwira
Początkujący

Witam,

moim zdaniem procesor jest zbyt słaby, żeby pociągnąć materiał w HD. Minimum to 2GHz.

adam.malysz
Początkujący

sawanna napisał(a):

Witam!
Od soboty jestem (nie)szczęśliwą posiadaczką takiej właśnie kamery... zainstalowałam już program PMB 4.2.00 nawet udało mi się zaimportować film bo zdjęcia to nawet dość łatwo przerzuciłam, ale... podczas odtwarzania filmu na komputerze dźwięk idzie o.k. tylko obraz zatrzymuje się co kilka sekund, tak jakby nie nadążał :rolling_eyes: co mam z tym fantem począć i gdzie szukać przyczyny?



To nie są żadne kodeki... Masz za słaby sprzęt. Na forum już pojawił się podobny problem zdecydowanie parametry Twojego kompa są za słabe. Zresztą spróbuj odtworzyć materiał w SD i zobaczysz różnicę. Wyobraź sobie że miałem podobny problem u siebie. Na początku myślałem że moja kamera "zwariowała", ale po dogłębnej analizie problemu okazało się że jest to ewidentna wina sprzętu. :smileyugeek:

profile.country.pl_PL.title
sawanna
Poszukiwacz

Dzięki za podpowiedź - a poradźcie jeszcze co nowego i o jakich parametrach wymienić w komputerze żeby już wszystko grało no i żeby posłużył jeszcze kilka lat?

adam.malysz
Początkujący

sawanna napisał(a):

Dzięki za podpowiedź - a poradźcie jeszcze co nowego i o jakich parametrach wymienić w komputerze żeby już wszystko grało no i żeby posłużył jeszcze kilka lat?



Powiem Ci że jeżeli chodzi o technologie komputerową to jest tak diabelnie dynamiczna że ciężko jest doradzić sprzęt na długie lata :)
Ja po zmianie mam coś takiego VAIO VGN-FW41E Intel Core 2 Duo T6400 4GB 500GB 16,4'' HD4650 Blu-ray Combo VHP.
Na dzień dzisiejszy w zupełności wystarczy, ale co będzie za kilka miesięcy.... ;)

Nie jestem w tej kwestii ekspertem więc nie doradzę Ci nic konkretnego. Myślę że Zimny coś ciekawego podpowie :smileyugeek: