anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HDR-XR500 VE - Czy jest możliwość dogrania polskiego menu

arczi-----
Początkujący

HDR-XR500 VE - Czy jest możliwość dogrania polskiego menu

Witam serdecznie

Kupiłem właśnie tą kamerke Sony HDR-XR500VE i w menu są różne języki ale niestety polskiego brak a bardzo mi na nim zależy, jak wygląda sprawa z możliwością wgrania menu pl ?
A i ciekawa sprawa bo na kamerce i pudełku pisze HDR-XR500E , brak literki V, a kupując w sklepie internetowym oferowana była HDR-XR500VE, czym to się może różnić ?
Dobrze że jest na niej made in japan

Wogóle to sprzęcik jest super

4 ODPOW. 4
oldguest
Początkujący

Jeśli brakuje polskiego menu oznacza to że kamera nie jest przeznaczona na polski rynek. Serwisy nie oferują możliwości wgrania polskiego menu.

boston-----
Początkujący

Nie wiem czy jest tak w twoim przypadku ale zdarza się że sklep oferuje sprzęt nie od polskiego dystrybutora (a np. z rynku niemieckiego czy amerykańskiego). Wtedy wychodzą zonki. W twoim przypadku mógłbyś skontaktować się ze sklepem gdzie zakupiłeś sprzęt i spróbować wyjaśnić nieścisłość. Jeśli kwestią jest tylko język (a w opcja zapewne jest angielski), to myślę że dasz sobie radę.
Pozostaje pytanie czy masz instrukcje w języku polskim? Zawsze możesz ją pobrać z internetu ale jeśli nie było jej w pudełku to na pewno nie masz sprzętu z polskiej dystrybucji.

piotr74
Początkujący

Witam! Mam pytanie do pana który pisał, że jego kamerka nie ma polskiego menu. W jakim sklepie kupował ten sprzęcik bo ja mam zamiar właśnie przez internet kupić i nie chcę mieć takiej sytuacji jak była opisywana. Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Zawsze możesz zapytać się w sklepie, czy to urządzenie posiada polskie menu. Do tego masz 10 dni na odesłanie towaru bez podania przyczyny. Jest w miarę bezpiecznie.