anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kamera DCR-DVD406E

spolnegro1qnnqi
Początkujący

Kamera DCR-DVD406E

Witam!
Wszedłem w posiadanie Kamery DCR-DVD406E
Wiem ze to kamera nie pierwszej młodości i parę lat juz ma lecz jest sprawna.
Ciągłe korzystanie z płytek jest dla mnie uciążliwe i chciałbym wykorzystać port na karty pamięci
Niestety nie mam pewności jakie karty pamięci są kompatybilne z ta kamerą
Proszę o informację czym mam się kierować przy wyborze kart.
Czy do użytku są możliwe tylko karty dedykowane przez Sony czy można używać innych producentów.
Czy karta MS-HS8B będzie właściwą do tej kamery
Rozchodzi mi się o karty z pojemnością minimum 8 GB
Jeśli ktoś mi może w tej materii pomóc będę ogromnie wdzięczny

4 ODPOW. 4
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Kamera obsługuje max 4GB - str 112 instrukcji obsługi
Nie jestem pewien, ale chyba przy zapisie na kartę pamięci rozmiar obrazu to 640x480 czyli raczej nie dużo.

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Witam,
W Twoim modelu kamery - DCR-DVD406E - karta pamięci Memory Stick (PRO) Duo służy tylko do zapisu fotografii. Jak wspomniał sadam, maksymalna obsługiwana pojemność kart wynosi 4GB, natomiast zdjęcia mogą mieć rozmiary do 4,0M (tryb Zdjęć, proporcje 4:3) oraz 2,3M (tryb Dual Rec, proporcje 16:9).
Pozdrawiam.

spolnegro1qnnqi
Początkujący

Witam,
W Twoim modelu kamery - DCR-DVD406E - karta pamięci Memory Stick (PRO) Duo służy tylko do zapisu fotografii. Jak wspomniał sadam, maksymalna obsługiwana pojemność kart wynosi 4GB, natomiast zdjęcia mogą mieć rozmiary do 4,0M (tryb Zdjęć, proporcje 4:3) oraz 2,3M (tryb Dual Rec, proporcje 16:9).
Pozdrawiam.



Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi !
Mam jeszcze jedno małe pytanie (sorry ale jestem kompletnym laikiem sprzętowym)
Czy wobec powyższych danych nie ma żadnych możliwości nagrywania video na karty pamięci ?? chyba ze istnieje jakaś specjalna karta dedykowana do tej kamery na której możliwe bedzie nagrywanie plików video?
czy tylko pliki video mogą na tej kamerze być nagrywane wyłącznie na płytkach ??
z góry dzięki za odpowiedź

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

negro, słusznie przypuszczasz, że filmy mogą być nagrywane wyłącznie na 8cm płytach DVD, natomiast zdjęcia - na karcie pamięci. Pozdrawiam.