anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nagrywanie plyt blu ray

kanpol
Początkujący

Nagrywanie plyt blu ray

Witam posiadam kamerę cyfrową Sony HDR-PJ580VE i chciałbym narywać filmy nagrane na płyty blu ray, Jestem zainteresowany kupnem odtwarzacza blu ray z twardym dyskiem plus zewnętrznej nagrywarki blu ray, nie wiem tylko czy będę miał możliwość przegrywania filmów z kamery na twardy dysk odtwarzacza a później z odtwarzacza na zewnętrzną nagrywarkę.
A może macie inne wskazówki jak to zrobić żeby nagrywać filmy z kamery na płyty blu ray.

4 ODPOW. 4
Robert
Początkujący

Najlepiej kup nagrywarkę BD do komputera (polecam model 205 lub 207).
Zgrywaj zdjęcia poprzez PMB i tym też programem nagrywaj dalej na płytki BD. Jeśli nagrywasz w 1080/50p to najpierw scal pliki poprzez edycję w PMB (PMH). Ja tak robię i wszystko jest OK.

profile.country.pl_PL.title
Seba_Fan
Poszukiwacz

Dokładnie, zgrywasz filmy poprzez PMB tam robisz małą edycję i wybierasz utwórz Blu-ray (płytkę) i wypalasz, banalnie proste na 25GB dość dużo materiału zmieścisz (50i).
Wypalarki do PC są już tanie, sam mam dwie :)

kanpol
Początkujący

Tak tylko mnie interwsuje czy idzie nagrywać filmy z kamery na odtwarzacz blu ray (z twardy dyskiem) a potem z niego na zewnętrzną nagrywarkę blu ray

profile.country.GB.title
fpz-----
Nowicjusz

Ja nagrywałem do tej pory filmy z kamery na dysk PS3. Filmy widzi i odtwarza bez problemu. Jest tylko jeden myk. Traci przy tym metadane, czyli datę i godzinę utworzenia oraz lokalizację. Jeśli chcesz mieć archiwum z prawdziwego zdarzenia używaj PMH lub PMB do importu na dysk komputera, a potem ewentualnie na dysk nagrywarki. Metadane w tym przypadku to dodatkowy plik więc musisz kopiować obydwa, a PS3 tego drugiego nie widzi.
Tworzy sobie "swoje metadane" gdzie nazwa albumu to data skopiowania na dysk PS3.
A propos PS3 i kamery. W PlayMemories Studio na PS3 nie widzi mi żadnego filmu na kamerze i nie mogę tym programem zrobić importu filmów.
Wiecie może co jest nie tak?