anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Potrzebna instrukcja SONY DCR DVD 310 E

wlod2007
Początkujący

Potrzebna instrukcja SONY DCR DVD 310 E

Witam serdecznie jestem tu nowy i bardzo proszę o pomoc.
Kupiłem kamerkę Sony DCR DVD 310 E zabrałem się za czytanie instrukcji obsługi i po trzech dniach nie mogłem jej znaleźć,pewnie żonka pomyślała że jakaś oferta leży i wyrzuciła.Proszę o pomoc skąd mogę ściągnąć instrukcję obsługi,Z góry dziękuję. :cry:

2 ODPOW. 2
boston-----
Początkujący

http://pdf.crse.com/manuals/3285367911.pdf - link do instrukcja w wersji pl.

Jak sprawdza się kamerka??

adam.malysz
Początkujący

Kamerka nawet sympatyczna. Do użytku domowego wręcz idealna... to co wyróznia ten model to:

- Nagrywanie obrazu o standardowej rozdzielczości i wysokiej jakości na wygodnych płytach DVD
- Do 2 godzin nagrywania na nośnikach dwuwarstwowych. Funkcja HYBRID wydłużająca czas nagrywania z wykorzystaniem oferowanej oddzielnie karty Memory Stick
- Przetwornik obrazu CCD o rozdzielczości 1 megapiksela
- Obiektyw Carl Zeiss Vario-Tessar z zoomem optycznym 25x / zoom cyfrowy 2000x
- Stabilizator obrazu Super SteadyShot – większa stabilność fotografii i filmów
- Zapis fotografii o rozdzielczości 1 megapiksela na wymiennych kartach pamięci Memory Stick
- Hybrydowy, panoramiczny ekran LCD 2,7"
- Panoramiczny, kolorowy wizjer
- Przycisk „Quick ON” – szybkie uruchamianie z trybu uśpienia
- Funkcje indeksu twarzy i indeksu zawartości filmu – łatwe, szybkie wyszukiwanie
- Nagrywanie 5.1 kanałów dźwięku przestrzennego i kierunkowy mikrofon zapewniający czystszy zapis dialogów i dźwięków z głębi sceny; możliwość współpracy z mikrofonem kanału centralnego
- Ciągłe nagrywanie przez maksymalnie 9 godzin (przy użyciu oferowanego oddzielnie akumulatora)
- Interfejs USB 2.0 High Speed do szybkiego przesyłania danych do komputera (tylko wyjście)
W mojej ocenie jest ok.