anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony DCR-SR57E - Pytanie

adekpabianice
Początkujący

Sony DCR-SR57E - Pytanie

Czy jest jaka kolwiek możliwość p[ocłączenia mikrofonu do kamery ? Istnieją jakieś przejściówki czy coś ?

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

adekpabianice, Twoja kamera potrafi nagrywać dźwięk przestrzenny 5.1 korzystając z wbudowanego mikrofonu. Niestety, DCR-SR57E nie jest wyposażony w gniazdo miniJack zewnętrznego mikrofonu oraz "gorącą" stopkę akcesoriów, która umożliwiałaby podłączenie mikrofonu nakamerowego. Jeśli zależy Ci na zewnętrznym źródle dźwięku, niezbędny będzie osobny rejestrator/dyktafon z podpiętym weń mikrofonem.
Pozdrawiam.

adekpabianice
Początkujący

Dobrze. tak już robię od dłuzszego czasu, tylko dałem te pytanie czy jest moze jakaś tak przejściówka :D.

http://www.youtube.com/watch?v=UsGx6QYIR0Q

Jeszcze jedno, czy obraz z tej kamery ma być taki jaki jest tutaj ukazany, czy mam się udać do serwisu?

profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Tak jak napisałem w poprzednim poście, raczej nie ma takiej technicznej możliwości. Ale z tego co widziałem (i słyszałem!) na nagraniu, synchronizacja dźwięku z zewnętrznego źródła wychodzi Ci bardzo dobrze, a brzmienie jest czyste.
Co do jakości nagrania, według mnie jest ono poprawne jak na standard SD i nieduży poziom oświetlenia. Moja DCR-SR55E nakręciłaby pewnie taki sam obraz. Pozdrawiam.