anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony HDR-CX160

piotrj_83
Początkujący

Sony HDR-CX160

Witam,
Chciałbym kupić kamere cefrową do 2000 zł maks,
Upatrzyłem sobie model sony HDR-CX160

Jestem amatorem i kamera bedzie użytkowana amatorsko - wakacje, imprezy rodzinne, nagrywanie dziecka,
kamera HD
Zalezy nam,zeby kamera:
-byla na karte
-miala niezly zoom optyczny
-stabilizator optyczny
-zeby mial jakas redukcje szumu wiatru
Żeby nagwyała w dobrej jakości filmy w dzien i w nocy.

Kamera HD - ale bede potrzebował przetworzyć film z HD na DVD aby nagrac na płytę film i dać osobie która może odtworzyć film tylko w DVD,
Jak wygląda sprawa z przetwerzeniem format HD NA DVD czytałem że potrzbny jest niezły sprzet komputerowy aby przetworzyc format filmu,

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
OneGabrys
Początkujący

Witam,
HDR-CX160E to bardzo dobra propozycja kamery HD w podanej przez Ciebie cenie. Cieszy mnie, że tak dokładnie opisałeś swoje potrzeby, co więcej ten model idealnie je spełnia:
- zapis na kartach pamięci standardu SD / MS PRO Duo oraz wbudowana pamięć 16GB;
- zoom optyczny 30x (zoom rozszerzony 42x!);
- optyczna stabilizacja obrazu z wydajnym trybem "Aktywnym";
- cyfrowa redukcja szumu wiatru (ustawiana w menu kamery).

Fakt, że nagranie płyty DVD może być nieco czasochłonne, ale każdy w miarę nowoczesny komputer poradzi sobie z konwersją materiału HD i wypaleniem nośnika w formacie wideo. Operację tę umożliwia dołączony do kamery program Picture Motion Browser, za pomocą którego w łatwy sposób wybierzesz filmy do nagrania na płycie i dosłownie dwoma kliknięciami rozpoczniesz nagrywanie. Materiały przeznaczone do zapisu na płycie najbezpieczniej wykonywać w trybie 50i (oczywiście można ustawić taki format w kamerze HDR-CX160E).

Pozdrawiam.